mamusie '80, '81, '82, '83, '84!

27/08/09 17:43:53

Jakie pożegnania Haha :D To i ja się przyłączam :dada: :dada: :dada: :dada: :dada: :dada: :dada: :dada: :dada: :dada: :dada:

mamusie '80, '81, '82, '83, '84!

25/08/09 10:34:26

Dzień dobry :) Animar jak miło Cię znowu widzieć! opowiadaj co u was. Tymkat to trzymam kciuki żeby Cię kibelek nie wezwał. A z tym gospodarstwem to rozumiem... Ja czasami bym bardzo chciała mieć konie, ale jak sobie pomyślę, że byłabym taka uwiązana, to już przestaję tak marzyć. No chyba, że kiedyś będę taaaaak bogata, że zatrudnię sobie koniuszego :) haha! Indiana ważne, że się szybko zorientowałaś i poszłaś do lekarza! Na pewno okularki pomogą :)

mamusie '80, '81, '82, '83, '84!

24/08/09 09:41:34

Dzień dobry :) Zmieniłam zdjęcie :) Trochę lipa z tym pamiętnikiem, ale co tam. Trzeba będzie bardziej uważać co się pisze :) Ja weekendzik bardzo udany miałam. Wczoraj byłam z mamą i Olusiem nad morzem. Oluś pobawił się na plaży, popływaliśmy pontonikiem i w ogóle był luz blues :) MagdaaD wooow ale żeś posta naskrobała :D A z tym Twoim Krzysiem, to ciesz się, że on taki mamusiowy. Mój też niby jest mamusiowy, ale o przytulaniu to za bardzo nie ma mowy. A czasem tak bym chciała.... :roll: Betti jak zdrówko i jak weekend? Tija a TY co tak skromniutko? Bajka dobrze, że imprezka się udała :)

mamusie '80, '81, '82, '83, '84!

22/08/09 11:09:27

Dzień dobry :) Ja w pracy. Przed chwilą dopiero tata wziął Olusia, a do tej pory miałam latane za nim, bo ciągle coś wyciągał, gdzieś wchodził, włączał jakiś telewizor albo telefon :? Ale już na szczęście opanowałam wszystko :) Tymkat ładnie Wojtuś chciał się pochwalić rodzeństwem w brzuszku :) Słodki jest! Betti no chyba żartujesz, że Ci kasy nie dał?! :evil: Weź zrób z nim porządek, bo aż mnie on wkurza!!! :evil: Magdaad to dobrze, że wypad się udał. Wklejaj fotki to popatrzymy :) Truskaffka Oluś narazie tylko pobawił się pisakami, ale... jako, że mały "meches" mi rośnie, to był bardziej zainteresowany zdejmowaniem i zakładaniem zatyczek niż samym malunkiem. Farbek jeszcze nie wyciągałam, bo muszę kupić taką folię na podłogę, bo domu nie poznam :shock: A co do Matkia, to ciesz się, że jemu się zdarza jeden gorszy dzień na długi czas. Mój jest ostatnio tak niedobry, że brakuje mi sił... I to prawie codziennie. Już nie wiem sama czasem co mam robić. Nic się nie słucha, rzuca się po podłodze i wyje jak coś nie po jego myśli... Mam nadzieję, że mu to przejdzie szybko bo strasznie bym chciała żeby był grzeczny :( A może wy mi coś poradzicie? Może to być tzw. bunt dwulatka? Za szybko coś chyba... :roll:

mamusie '80, '81, '82, '83, '84!

21/08/09 14:17:20

No właśnie Betti - podbij przecież u siebie w pracy i marsz do lekarza!!! Indiana - oczywiście wszystkie rozumiemy, że się martwisz o swoje dziecko :) I bardzo dobrze, w końcu to Twój skarb :) A co do prezentu, to nie pomogę :( nie jestem zbyt kreatywna jeśli o to chodzi.... Może zabierz go gdzieś w fajne miejsce? Karuzela, zoo czy coś takiego? PRZYSZŁY FARBI I PISAKI Z CRAYOLI (POZDRAWIAM TRUSKAFFKĘ Z TEGO MIEJSCA - PEWNIE PROWIZJA JUŻ NA KONTO WPŁYNĘŁA :P ) I SAMA SIĘ CIESZĘ JAK DZIECKO!!!!! Ciekawe jak mój Loluś się upaćka :roll: