Pruszcz Gdański - Mamusie i Brzuchatki

11/08/11 18:15:27

cudna f..k! Wynajmujemy razem chatę? ;) A tak na poważnie trzymaj się kochana i oby wszystko Ci się dobrze ułożyło :-{:

Pruszcz Gdański - Mamusie i Brzuchatki

31/07/11 23:13:10

jamapisto lat!!!!!!! cudna gratulujemy ząbka madzioor my odpadamy w tym tygodniu, mamy wszyscy zapalenie gardła, Łukasz na antybiotyku więc na spotkanko się nie załapiemy :(

Pruszcz Gdański - Mamusie i Brzuchatki

25/07/11 21:19:23

madzioor ale za co sorry :) ja się zgadzam że to dla półgłówków :) (jak wiadomo z T. się nie lubię ) chociaż z 2 strony sama też lubiłam iphona tylko mnie na niego nie stać. Xperia to też smartfon więc mam małą namiastkę :) Co do wpadania to po prostu mów kiedy mamy się pojawić i jakie dary przywieźć :) Do pracy wracam 16 września :ddd: :( :( :( A co z Tobą? Planujesz powrót czy na razie nie ruszasz się z domku? Co do zasięgu to ja się nie wypowiadam, mam od zawsze erę i zasięg absolutnie wszędzie. Z Playem rzeczywiście coś jest nie tak, T. miał kiedyś i dodzwonienie się do niego graniczyło z cudem.

Pruszcz Gdański - Mamusie i Brzuchatki

24/07/11 22:55:33

cudna Łukasz Szymka uwielbia, może dlatego że Szymciu jest w niego wpatrzony jak w obrazek i zawsze go chwyta i się śmieje jak Łukasz przechodzi gdzieś obok niego. Mam nadzieję ze nic mu się nie zmieni :) Co do telefonów to ja mam xperie i jestem z niego b. zadowolona. Może po prostu dlatego ze lubię SE :)

Pruszcz Gdański - Mamusie i Brzuchatki

24/07/11 00:18:38

madzioor ja jestem za spotkaniem gdziekolwiek :) Szymon siedzi? haha zapomnij, on z tych leniwych, poza tym pulpet z niego okrutny, nawet nie chce mu się przewracać z brzucha na plecy, czy odwrotnie, sporadycznie się przekręci - a jaka duma wtedy z niego bije :) On najchętniej leży i obserwuje Łukasza/tatę/psa/mnie - dokładnie w tej kolejności :) cudna Ty chudzielcu, własnie też chciałam się pytać gdzie Ty się niby zapuściłaś??? Vinnie dukan w dużym skrócie to dieta białkowa, 0 cukrów, 0 tłuszczu i minimalizacja węglowodanów, wygoogluj sobie, teraz jest że tak powiem ''na topie'' i wszędzie o niej pełno. Moim zdaniem skuteczna bardzo o ile przestrzegasz zasad :) Z tym że jeżeli karmisz to absolutnie nie możesz się dukanować. Co do kubka to prawde mówiąc nie pamiętam kiedy dałam Łukaszowi. Chyba coś koło 2roku, wcześniej były niekapki. Z chodzeniem to zależy od dziecka, ja bym się nie denerwowała, znajomych córa zaczęła chodzić własnie ok. 14 miesiąca, wcześniej też tylko przy meblach, a nagle ruszyła jak dzika, teraz nie można jej zatrzymać, chodzi i zwiedza :)