Plamienia po badaniu

07/04/08 11:47:59

Dziewczyny bardzo dziękuje za wasze odpowiedzi, trochę mnie wtedy uspokoiły ... a teraz musze się pochwalić że w końcu możemy się już cieszyć naszym małym skarbem ;))) 01.04 nasz Michałek postanowił zrobić nam psikusa i o 12.20 przyszedł na świat. Nawet nie przypuszczałam że "kawał chłopa" z niego będzie (4,1kg i 63cm...) i rodziłam naturalnie ;)

Plamienia po badaniu

25/03/08 11:50:32

Cześć dziewczyny ;) Jestem w 39tyg. ciąży i podczas ostatniego badania ginekologicznego zaczęłam plamić na taki ciemno brunatny kolor... Dzwoniłam do lekarza ale powiedział mi że po badaniu szyjki macicy może się to pojawić ale po 1-2h powinno zaniknąć. Ja natomiast plamiłam od piątku wieczór do poniedziałku... Oczywiście jak zwykle szukałam informacji na ten temat w internecie i tak się zastanawiam czy to przypadkiem nie był czop śluzowy....?

Mdłości.

10/10/07 09:44:19

Ja miałam dokładnie ten sam problem. Nic mi nie pomagały, ani Torecan ani Xydroxizina... przez 2 tyg leżałam w szpitalu podłączona do kroplówek. W ciągu miesiąca schudłam ponad 10kg. Dziwię się tylko że Twój lekarz nie skierował Cię jeszcze do szpitala. Ja wiem że przez wymioty możesz mieć zaburzone wyniki badań krwi. Mnie w szpitalu spadł poziom potasu i musiałam dostać go razem z kroplówką. Wymioty niestety dopiero skończyły się w 12 tygodniu i myślę że żadne środki na to nie wpłynęły... Musisz się uzbroić w cierpliwość i poprosić lekarza żeby dał mi chociaż skierowanie na badanie krwi. Musisz kontrolować czy nie masz żadnych zaburzeń. Ja w szpitalu miałam robione badania co drugi dzień.... Wiem przez co teraz musisz przechodzić dlatego szczerze Ci współczuje i życzę życzę aby szybko się skończyło...

Jad osy... czy może mieć wpływ na dziecko???

26/09/07 13:53:11

Wczoraj w lesie natknęłam się na gniazdo os. Na szczęście nie weszłam w nie ale i tak 3 z nich użądliły mnie. Do tej pory nigdy nie byłam uczulona więc w pierwszej chwili pomyślałam że trochę będzie swędziało ale przejdzie.... W aptece kupiłam wapno i maść do smarowania soventol. Wieczorem poszłam do łazienki i przeżyłam szok!! moje całe plecy były w czerwonych plamach.... Prawie całą noc nie spałam tylko wyobrażałam sobie najgorsze :( Rano plamy już zniknęły, ale zastanawiam się czy jad może mieć jakiś wpływ na dziecko?? Wizytę u lekarza mam dopiero jutro ale może któraś z Was miała podobną przygodę?

Prosze o pomoc.....

22/08/07 15:13:03

zrobiłam dziś badania i glukoza wyszła mi na czczo 108 a w dwie godziny po posiłku 97.... chyba nie było się czym przejmować ;)