*****Październikówki 2012*****

03/02/13 17:52:21

Magda o tej sprawie nie słyszałam. Wracając do dzisiejszej wymiany zdań, to jeśli ktoś się martwi to można delikatnie zasugerować konieczność terapii. Można też na priwie pogadać, wesprzeć taką osobę, bo taka osoba najbardziej potrzebuje wsparcia. A tutaj zleciały się kwoki i zaczęły wyciągać brudy. Odezwałam się bo zwyczajnie jako postronnej osobie było mi jej żal.

*****Październikówki 2012*****

03/02/13 14:44:25

[quote="jmijeczka":1xdutics] dotiusza cofnij sie do samego poczatku i zacznij czytac a nie wpadasz miedzy wodke a zakaske i bez nalezytej wiedzy pijesz do mnie. Moje buzki oznaczaly polewke z dobrej duszyczki ktora wpadla i taka sensacje sprzedala. Jesli nie rozumiesz sensu moich wypowiedzi to sie zamknij i do mnie nie pisz.
o, sensu tu nie bardzo mogłam wychwycić, bo nic nie napisałaś tylko rozbawione buźki wstawiłaś :) I jako że to forum publiczne, nie muszę się zamykać po to by tobie ulżyć. Po prostu nie czytaj ;)

*****Październikówki 2012*****

03/02/13 14:21:17

Witam, jestem również październikówką, na początku się odzywałam, ale teraz od czasu do czasu podczytuję. Wiem, że mnie to nie dotyczy, ale po prostu muszę się odezwać. Nie mogę siedzieć cicho jak ktoś nawet za pośrednictwem neta wylewa wiadra pomyj na inną osobę. Jest to przemoc psychiczna. Kilka dni temu powiesił się jeden z użytkowników pewnego polskiego portalu internetowego. W ostatnim czasie stał się ofiarą "trollingu" ze strony innych użytkowników. Oni traktowali to jako żarty, a on wprost przeciwnie - nie wytrzymał. Zostawił po sobie list - napisał w nim, że nie mógł znieść szykanowania go w Internecie. Dane użytkowników, którzy go zagnębili, zostaną przekazane prokuraturze. Weźcie dziewczyny na luz, tym bardziej że Karola udostępniła swoje zdjęcie, dosyć dokładnie opisała swoje życie, więc może być rozpoznawalna. Po co jej problemów dokładać, jak i tak ma ich dużo. Fajna dziewczyna, mimo że młoda daje sobie radę, gdzie w takiej sytuacji nie wiem czy ja bym podołała. Jeszcze jedno do jimijeczki. Jesteś jak żmijka, czekasz aby tylko kogoś ukąsić. Te twoje buźki oznaczają radość z czyichś problemów, tak? To gratulacje dobrej zabawy. Karola czy ty nie zauważyłaś jak ona do ciebie zawsze piła. To jak podpytywała co robisz z kasą? Czemu wydajesz na grzechotki? Po co ci śliniaki skoro JIMIJECZKA ich nie używa? itd...

*****Październikówki 2012*****

11/04/12 10:26:27

Bialasek, a ci mdłości nie minęły? Jeszcze cię trzymają? Współczuję. W poprzedniej ciąży też miałaś i tak długo cię trzymały?

*****Październikówki 2012*****

10/04/12 12:08:40

Witam po świętach :) Mnie dzisiaj energia rozpiera i nie mogę się zmusić do leżenia :/ I tak łażę z kąta w kąt i wynajduję sobie robotę :roll: Od kilku dni czuję też ruchy dzieciaczka, ale tylko wieczorem i w określonej pozycji. W poprzedniej ciąży Szymek odezwał się do mnie w 16 tyg :)