NaJWyzszA pOra nA MajoWecZki 2008:)

30/03/08 23:01:33

hej majóweczki :) tu majówka 2007 :) weszłam na wasze forumz ciekawości i powspominać co mnie bolało rok temu i czego jeszcze nie kupiłam a było na liście :) Fajno że trzymacie się w kupie i się wspieracie :) Agata jeśli boli cię pipka czyli kosć pod wzgórkiem łonowym (masakryczny ból jakby ci ktoś młotkiem tam przywalił) to znaczy że rozchodzi się do porodu sklepienie łonowe, a to miałam jakoś ze 2- 1,5 miecha przed porodem chyba, to mija :) oprócz czasu w trakcie porodu :) a jeśli będzie cię tak bolało długo tzn kilka razy dziennie ze 2 tygodnie to pogadaj o tym ze swoim ginem bo mi moj powiedział że jeśli rozszczepi się sklepienie łonowe albo jest takie zgarożenie to robią cc. ale ja nie przypominam sobie żebym słyszała o cc z tego powodu, a rozejść się trochę musi żeby maluch się zmiescił, więc zaciśnij zęby i myśl że to dla dobra Twojego Majątka :) Buziaki dla Ciebie :) Kuuurde dziewczyny zazdroszczę wam tych kopniaczków milutkich i brzuszków sterczących... :) trzymam za was kciukasy i życzę szybkich i bezproblemowych rozpakowań dla was i majątek cudownych :) pocieszcie się że za rok wasze maluchy będą próbować chodzić i raczkować z prekością światła a wy nie będziecie wiedziały kedy ten rok zleciał :)

Lublin 2007

20/01/08 09:37:37

prudi spróbuj żelów na ząbkowanie wybierz ten z najwyższą dawką lidokainy, ja mam Calgel i Dentinox czy jakoś tak, podobno Oralgel jest tez dobry ale ja nie znalazłam :) jesli mała płacze i to możesz tez podać syrop przeciwbólowy np. Ibufen on też pomaga na ząbkowanie :)

tomaszów lubelski

29/12/07 13:18:25

nie wiem jak teraz ale ja chodziłam do Hawryły (dobre 8 lat temu) nie z ciążą tylko normalnie na wizyty :) mam nadzieję że dalej jest taki fajny jak kiedyś :) pozdrawiam :)

MAJOWE MALUSZKI 2007

13/10/07 22:10:51

Hej dziewczyny mam pytanie, która z was miała ostatnio dyplom dla juchala i komu następnemu posłała ?? Proszę o odp na pw :) z góry dziękując :)

MAJOWE MALUSZKI 2007

27/09/07 21:40:09

aga29 pragnie przekazać Kajoli że wcale nie żałujemy naszego odejścia do którego się przyczyniłaś... Jolka i wiosna, nic o was nie pisałam a w ten sposób interpretując moją wypowiedź przyczepicie się do każdego słowa... Mówiłam o nas a nie Maluszkach... szkoda że atakujecie mnie a nie zastanowicie się nad przyczynami tego stanu rzeczy (mam na mysli Serenity)...