Ciągłe starania i nic:(

19/01/11 14:58:05

Teściowa sama pojechała a do prawnika napisała obczerniajace mnie pismo i tylko dala mężowi do podpisania. Wogole to mąż po rozwodzie powiedział ze mnie kocha i jest mi w stanie wszystko przebaczyć tylko nie o to chodzi bo to przez niego się rozstaliśmy bo nie raz mnie uderzył nie pracował i pił, 11 lat nie idzie wymazać z pamięci non stop pisze do mnie smesy a ja sama nie wiem co od życia chce jest mi w miarę dobrze będziemy mieli dziecko ale gdzieś moje myśli są daleko. Najchętniej bym wróciła do domu do rodziców. Moze to kwestia czasu zapomnienia o przeszłym związku teściowa chciała żebyśmy wyciągali brudy wszystkie chyba bo rozwód chciała z orzekaniem o wyłaczniej mojej winie bo ja jestem najgorsza a jej syn idealnym mężem . A co do diety to nie umiem sie powstrzymać o jedzenia masakra właśnie sobie pyzy zrobiłam :? :? :? :?

Ciągłe starania i nic:(

19/01/11 13:09:32

Hej. wkoncu sie odezwałam podczytywałam ale nie miałam nastroju do pisania wczoraj odbyła się sprawa rozwodowa i mąż się zgodził na bez orzekania o winie tydzień wcześniej moja była teściowa napisała takie pismo do sadu ze myślałam ze oszaleje nie spodziewałam się ze taka jest ale już jest po sprawie i mam święty spokój, teraz czekam na uprawomocnienie się wyroku i muszę wrócić do swojego nazwiska. Ale ciężko się taki rozwód przechodzi bo 11 lat byłam z nim i wszystko skończyło się jak na końcu ogłosiła sędzina wyrok. Jeszcze mnie cukrzyce ciążowa dopadła non stop u lekarzy cukier mi skacze strasznie, tyle dobrze ze już została końcówka ciąży i mała będzie już z nami.

Ciągłe starania i nic:(

18/12/10 13:13:44

Łobuz wrzuce fotki, no wiesz mnie czas tak szybko zleciał ze nawet nie wiedziałam normalnie kiedy. Mnie wszyscy mówili ze będzie chłopiec na jednym USG lekarz stwierdził ze chłopiec ale ostatnio miałam wizytę u innego lekarza bo moj był na urlopie i powiedział ze córa i teraz na prenatalnych ze tez córa a w czwartek juz mam wizytę u mojego lekarza i ciekawe czy mi potwierdzi 3 raz. Moj R ma córkę z pierwszego zwiazku ale cieszy się ze będzie tez córa bo mówi ze syn może by się do niego podał a chyba by tego nie chciał fajnie no nie :D :D :D :D :D

Ciągłe starania i nic:(

18/12/10 11:11:26

Witam. Jestem po badaniach co do rąk lekarz powiedział ze tak niestety jest w ciazy ucisk na jakiś nerwy może trochę pomuc magnez ale raczej mam sie nie nastawiać ze przestana drętwieć. :? Ale co najważniejsze malutka rozwija sie prawidlowo powiedział ze nie ma sie do czego doczepić czy jest jakaś nieprawidłowość i na 99% Dziewczynka imie juz mamy Wiktoria. Strasznie sie ciesze ze wszystko wpozadku. Zdjęcia mam wkleje później tylko muszę je na kompa wrzucić ale małej nie widać w całości juz niestety wazy 529 g :)

Ciągłe starania i nic:(

17/12/10 11:31:51

Hej. No jasne kvinne dam znać o 20 muszę być w Katowicach na prenatalnych badaniach jak tylko wrócę to napisze czy wszystko wpozadku i czy potwierdzi mi lekarz pleć dziecka bo z tego co mi na ostatniej wizycie powiedział lekarz ze dziewczynka :D Na domiar wszystkiego jestem przeziębiona katar kaszel i gardło mnie boli w nocy już prawie nie spie bo jak nie ręce to stopy zaczęły mi drętwieć i katar męczyć :( Przynajmniej dobrze ze istnieje allegro bo pozamawiałam prezenty i polowa już przyszła. :wink: