NOWY FASOLKOWY ROK!!!!

14/02/07 16:39:51

DZiewczynki! spadam :( jest juz mój Krzyś więc biegniemy za chwile na dworzec, ściskam Cię Didid i trzymam kciuki, pozdrawiam wszystki zafasolkowane i te jeszcze nie :) nie traćcie sił! Miłych walentynkowych chwil i do poniedziałku :)

NOWY FASOLKOWY ROK!!!!

14/02/07 16:28:35

No i najpierw to ochota na słodkie mi przychodzi..własnie na dżem na przykład..a dopiero potem coś konkretnego..wczoraj zrobilam moje pierwsze samodzielne placki ziemniaczane bo zawsze babcia robiła ale sie objadłam :) a co do sera pleśniowego to pytałam lekarza i powiedział że można jeśc wszystko tylko bez przesady..także mówienie że tam są jakies groźne bakterie co szkodzą raczej powiedział że rzadko sie to zdarza.. Didid ja trzymam kciuki za Ciebie, nich się tam coś zafasolkuje :)

NOWY FASOLKOWY ROK!!!!

14/02/07 16:20:25

Hejka! jestem znów na chwilę bo o 17.30 mam pociąg do domu i stamtąd rano zmykam do rodziców do Kołobrzegu..więc mam mało czasu.. Didid!! koniecznie zrób teścik! ja nie zjem nic do 12 a póżniej to juz mam wilczy apetyt :)

NOWY FASOLKOWY ROK!!!!

14/02/07 14:50:55

Witam wszystkie dziewczyny!! Choć na liście mnie nie ma, bo pewnie zbyt rzadko zaglądam :oops: to się przypominam. Na początek gratulacje Anek!!! niedawno sama testowałam, ku mojemu zdumieniu i później wielkich wątpliwościach, teraz jestem szczęśliwą mamą :D Po wizycie u lekarza nie ma wątpliwości, mam kuleczkę mała w sobie i nawet widziałam jak pulsuje zawiązek serca :) to najlepsze walentynki w moim życiu!! Mam tylko brać luteine żeby brzuch nie był taki twardy i skurczów nie było..czy któras wie cos na ten temat?? Życzę wszystkim Walentynek pełnych wrażeń i fasolek szybciutko :) Jadę jutro nad morze, więc do usłyszenia po weekendzie!

NOWY FASOLKOWY ROK!!!!

04/02/07 21:40:10

Na pewno się doczekacie, ja trzymam za Was wszystkie kciuki, bo zaskoczenie powoli mija i zostaje to miłe uczucie i mimo strachu to już chce by dzidzia na pewno była w naszym życiu, nie poddawajcie się w kolejnych staraniach, życzę wszystkim fasolek :) pa!