mamy z Wadowic i okolic:))))

29/03/14 21:23:38

czyżby ruszyło tu coś :lol: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: no mam nadzieje,jutro nadrobię :D witajcie nowe mamuśki :papa:

mamy z Wadowic i okolic:))))

01/10/13 13:34:48

U nas na szczęście już jest dobrze z dzieciaczkami.Ja znów mam to co miałam w styczniu krew w moczu.Wczoraj dostałam leki na 3 tygodnie,potem kontrolne badania.w grudniu Usg bo podejrzewa kamice nerkową:( Od dziś zaczynaja się różańce więc znów wieczory polecą szybko,bo będę musiała jeździć.....jeszcze jakby cieplej było to bym mogła Majcie zabrać,a tu taka zimnica :?

mamy z Wadowic i okolic:))))

27/09/13 13:42:10

hej :D alutka jak tam się trzymiesz?????dalej w 2 paku? oj dawno mnie tu nie było :shock: no ale tak leci mi teraz dzięń za dniem że szok Kacper ma cały rok na popołudnie i kończy 16.35,15.45 i w piątki 14 więc jak go zawiozę do szkoły ,jemy,Majka idzie spać wtedy albo odpoczywam albo cos robie i już trzeba jechac po niego i koniec praktycznie dnia bo jak on zje zrobimy zadanie to ciemno:( zdrówko w miare Kacpi miał katar i kaszel ale leki alergiczne pomogły,Maja też katar ma 3 tydzień i kaszel 2 tygodnie ale już raz za czas zakaszle,więc jest dobrze....też brała inhalacje od alergolog. a u was jak???? Ania fanteczka tunia i cała reszta???

mamy z Wadowic i okolic:))))

28/06/13 14:48:52

biedronka i Julla gratulacje:) Ania mówisz że sypialnia gotowa:)fajnie masz że jedziesz nad to morze,ja od 11 lat nigdzie nie byłam,zawsze sa inne wydatki:( ogólnie po zakończeniu roku jestem zła i rozgoryczona ale to mało wazne,ciesze się że wakacje już są,byle pogoda była lepsza niż dzisiaj:) alutka:brv: ale super będzie parka:)........ale twoja Maja ma włosy długie:) Maja wstała więc pora zmykać:)

mamy z Wadowic i okolic:))))

29/05/13 11:13:57

fanteczka jej u nas znów zawrót głowy malutki bo dziś ubieramy ołtarz na Boże Ciało,procesja z Kacperkiem,dzień dziecka czyli goście i my w gości,urodziny za tydzień,Kacper też chce kolegów zaprosić,bo nigdy nie miał urodzin robionych a wszyscy robią. dziewczyny wieści z porodówki takie że ludzi masaaaaaaaaa wczoraj rodziła koleżanka i było ostatnie łóżko wolne,reszta co przyszła odsyłali do suchej jeżeli akcja była jeżeli nie to dom.