DUPHASTON A CIĄŻA

24/07/07 21:15:26

Cześć dziewczyny, śledzę to forum już od dłuższego czasu, niestety mnie również dotknął problem z zajściem w ciążę!!!! od dwóch miesięcy biorę progesteron, tzn. w odpowiednich dc w pierwszym miesiącu brałam duphaston, dostałam w 35 dniu @ potem brałam orgametril to jest odpowiednik duphastonu i dostałam @ w 25 dc a dokładniej 10 lipca, zaskoczenie moje było wielkie gdy 23 lipca zobaczyłam, że znowu dostałam @ w 13 dc nie wiem co mam o tym myśleć, po rozmowie z mamą nakreciłam się strasznie, że to ciąża bo ona będac ze mną w ciąży też miała krwawienie. Mam cholernie obrzmiałe piersi, pojawiły się na nich widoczne żyłki i sutki są jakby ciemniejsze, poza tym mam straszny apetyt. Kupilam test ale bardzo boję się go zrobić, bo znowu mogę być rozczarowana. Napiszcie mi proszę czy to możliwe, że mogę być w ciąży?????

PROSZĘ O RADĘ!!!PILNE!!!!

20/11/06 19:49:38

mi też wyszła na teście druga kreska ale po bardzo długim czasie i nie wiem czy to się liczy, w każdym bądź razie jeśli chodzi o testy to podobno maja to do siebie, że nie zawsze pokazują prawidłowo, moja bratowa była w ciazy i nawet nic nie wiedziła ponieważ test jej nie pokazywał, dopiero po miesiacu ciązy jej pokazał. zastanawiam się tylko czemu beta hcg mi nic nie pokazał, czyzby jeszcze było za małe stężenie tego hcg???????? Dziewczyny ja już chcę mieć tę fasolkę w sobie!!!!!

PROSZĘ O RADĘ!!!PILNE!!!!

20/11/06 18:42:49

Witam Was wszystkie, mam takie pytanie :?: z mężem staramy się o dzidziusia, kochaliśmy się 24 października ( dni płodne), @ powinnam dostać 8 listopada i do dnia dzisiejszego nie mam (z zego się cieszę) ale jednocześnie mam wątpliwości ponieważ 15 listopada byłam na beta hcg i nic nie wykazało, test robiłam w piątek 17 listopada i też nic nie pokazał, nie wiem co mam myśleć. Objawy jakieś mam tzn. zawroty głowy, niekiedy mdłości, częste oddawanie moczu i na początku tamtego tygodnia strasznie bolały mnie sutki, były wręcz opuchnięte ten objaw już zniknął. Zwracam się do Was o pomoc bo sama jestem już bezradna, nie ukrywam że czekam z utęsknieniem na małą istotkę. Pozdrawiam Kasia

dziewczyny, proszę o radę!!!!!!

29/09/06 20:58:16

Cześć Anulka, niestety wynik wyszedł ujemny, nie ma dzidzi!!!! :( :( :( teraz poczekam do dna spodziewanej @ i wtedy zobacze, mam nadzieje, że tym razem się uda, może to było za wcześnie na takie badanie, pocieszam sie jak mogę. Pozdrawiam. Kasia

dziewczyny, proszę o radę!!!!!!

29/09/06 18:15:06

Dzięki dziewczyny, miałyście rację, wyszła jedna gruba krecha, ale za chwilę jadę na badanie krwi, denerwuję się jak cholera. Trzymajcie kciuki. Jutro Wam napiszę co i jak. Pozdrawiam Cieplutko, buziaki.