GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

17/11/08 22:20:44

[quote="Bianka_the_fix":h0cs7jh2] Ensata Taak po Polsku :twisted: ta pani sobie na lewo dorabia a tamta nie może. Pomyśl jak teraz wszystkie zawistnie na Zaspę łypią oczkiem. Jak dla mnie powinny być jasne zasady i z urzędu a nie na lewo. Takie pieniążki w kopertę to zwykła łapówka. A jak babka nie na swoim dyżurze pałęta się po oddziale i coś się stanie? A potem czyja wina? Każdy umyje ręce i tyle. Tak po Polsku.
Kązda mozę, tylko nie każdej sie chce, to raz. Dlaczego na Klinicznej zniwa zbiera tylko p Jadwiga?ma monopol, nie, chce jej sie przyjechać, zając pacjentką i to tak, ze jest polecana dalej. O słuzbie zdrowia mogłabym godzinami, bo 90% moich znajomych to lekarze. Wiem, co sie dzieje, wiem jak sa traktowani pacjenci. Inna sprawa, to regulacja kwestii prawnych dochodzących położnych. Rezczywiście, tutaj jest pewien problem. Nie mowie o opodatkowaniu, ale o odpowiedzialnosci gdyby coś się zdarzyło. Imo, powinna być fundacja, gdzie masz możłiwośc opłacenia lepszej obsługi i podział kasy, typu 80 dla położnej reszta dla szpitala. Wszystko mozna rozwiązać, ale trzeba mieć chęci, a tych niestety brakuje

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

17/11/08 20:19:17

Sluchajcie, rozmawiałam z pania Jadwigą i to nie jest zakaz ordynatora, to sprawka zawistnych koleżaneczek połoznych, które z zawisci dym robiły :( dlatego nie chca juz przyjezdzac do porodów, bomiały problemy. Iscie po polsku :evil:

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

17/11/08 12:52:35

Ensata no to jesteśmy dwie złoty rocznik 73 :wink: masz kotki czy [/quote]mam jedną kotke i jednego kocura. Jak Młode były Młode, to koty namiętnie wskakiwały do łóżeczka i do fotelika samochodowego. Musiałam cały czas gonić, w końcu sie przyzwyczaiły,a le długo to trwało. dzieci teraz sie ciesza, ale na poczatku jak powiedziłam ze mam niespodzianke i ze bedzie Pola miała siostre, to powiedziała ze woli królika :lol: teraz oki, czekaja. Mam jeszcze doga niemieckiego ab stanie :wink:

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

17/11/08 12:26:31

[quote="Bianka_the_fix":4tcgekj3] Ensata Teraz nie można wynajmować położnych a i do znieczulenia trzeba mieć chody. Jeśli chodzi o własną położną zostaje Zaspa. W kwestii nocnika kontynuuję tradycje rodzinne, Jak najwcześniej. Moja mama mówi, że nas i tak wcześniej sadzali. Ale mieli tetrową motywację.
ee, to w takim razie coraz bardziej skłaniam sie w strone Swissmedu. :roll: Moje Młode kupe szybko nanocnik robiły, sikaly tylko w pieluche, a to samo przeszło :wink:

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

16/11/08 22:40:01

"Bianka_the_fix"Ja tez byłam zadowolona z WOjewódzkiego, ale miałam swoja Panią połozną i znieczulacza dr Krysiaka. Teraz nie iwem jak by było