MARZEC 2008

03/06/08 16:32:21

Dziewczynki ja na chwilkę wieczorkiem poczytam o czym piszecie.Małego ubrałam troszkę lżej i widzę że wcale nie jest mu zimno.Więc wielkie dzieki za podpowiedzi. Dziewczyny bardzo proszę was niech mi któraś napisze jakie miejscowości są teraz brane pod uwagę na wyjazd bo od wczoraj nie czytałam was przepraszam ale mały całe dnie nie śpi.A co do wyjazdu to mój mąż zacząłcoraz to bardziej pytać bo szef czyli moja teściowa powiedziała że jak nie będzie takiego ruchu w lipcu z szyciem to mj mąż dostanie wolne.Więc jest szansa że pojadę.A czy macie jakieś stronki tych osirodków by obejrzeć

MARZEC 2008

03/06/08 10:24:12

kurczaki może ta moja pami doktor za ciepło każe ubierać mi małego? Co wy o tym myślicie?

MARZEC 2008

03/06/08 08:59:13

witam kurde nie mam kiedy przeczytać wczorajszego dnia. ja na dwór Dawidka ubieram w body z krótkim rękawkiem i bawełniany kąplecik a w wózku kocykiem przykrywam wtedy nóżki lub podkoszuleczkę z krótkim rękawkiem i półśpioszki takie cieniutkie a na to zakładam bawełniany kąplecik wtedy nie przykrywam nóżek.Dzwoniłam wczoraj do pani doktor ale mi jeszcze nie kazala wyprowadzać na dwór w krótkim rękawku.Nie trzeba dopajać jak się karmi piersią bo na początku karmienia pokarm jest wodnisty i dzieciątko jak chce się napić to będzie pił do zgęstnienia pokarmu.Mojemu to wystarcza by się dopoić ale czasami podobno dziecko chce więcej się na pić to wtedy można podać drugą piers.Tak mówił mi mój pediatra.

MARZEC 2008

01/06/08 13:36:42

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich naszych maluchów!!! A ja muszę wam się wyżalić bo od samego rana mnie nosi po wczorajszym usypianiu .Nie żeby mnie niuniuś zdenerwował nie pomyście sobie tak.Ale bardzo zdenerwowała mnie jego prababka.Wczoraj gdy ja usypiałam małego (który jak zwykle sobie popłakiwał i walczył ze snem) wpadła do pokoju prababka która chcąc mi udowodnić że źle usypiam małego i dlatego popłakuje postanowiła mi go uspać .nie chciałam się za bardzo zgodzić bo mały nawet u taty nie chce spać.On wieczorem tylko u mnie się uspakajał.Ale w końcu ustąpiłam.Dałam go babce a sama nie chcąc słyszeć jak mały bedzie u niej płakał bo przewidziałam że tak będzie poszłam na dół.Po dwudziestu minutach woła mnie mąż i daje mi spłakanego małego.Serce myślałam że mi pęknie i do siebie nadal mam wyrzuty sumienia że ustąpiłam.Dziś rano babka stwierdziła że mały na pewno jest chory bo wczoraj tak płakał i smoka nawet nie chciał.Myślałam że oszaleje jak to usłyszałam i podniosłam troszkę głos bo mały tak trudno usypia od początku drugiego tygodnia a dopiero teraz babcia się tym zainteresowała. Dobra nie marudzę już wam idę do małego i jego tatusia.

MARZEC 2008

31/05/08 15:26:30

Koklineczka-o kurczę z tego co pamiętam to ten zlot jest też 19-20 lipiec.Jeżeli mój mąż dostanie urlop to nie obraźcie się dziewczynki że do Krakowa nie przyjadę. Koklineczka-ale prześliczne to ubranko. Unicorne-okropny,ja mam za to jeszcze gorzej.Ja mieszkam pod granicą słowacką a moja mama w Łodzi dopiero niecały tydzień temu wróciłam od niej z czterotygodniowego pobytu a mama dziś obraźiła się na mnie że powiedziałam że przyjadę do niej jak ni się uda to pod koniec lipca.A co ja zrobię jak wrócę do pracy i będę miała tylko 20 dni urlopu? kasiucha26-współczuję ci oby wszystko wróciło do normy.Jak urodziłam Dawidka to lekarz po badaniu serca powiedział że mały ma szmery w serduszku ale byłam spanikowana.Dopóki nie zrobili mu echa serduszka i nie powiedzieli ze wszystko jest ok to co spojrzałam na moje słoneczko to płakałam.Życzę ci by było wszystko ok. agaguda-nie martw się ja też przegapiłam wizytę tyle że unas nie trzeba się rejestrować lekarz przyjmuje dzieci w każdy wtorek i do ostatniego dziecka.Ja przegapiłam o tydzień a jak byłam u niego w tm tygodniu to powiedział że szkoda że przyjechałam bo jeszcze jeden łuk się nie zaokrąglił i mogłam przyjechać jeszcze za cztery tygodnie.A z bioderkami ostatnio było wszystko ok?Bo jezeli tak to kładź drugą pieluszkę i na pewno na nic nie będzie za późno.