Listopadowe mamy :) 2015

22/11/15 05:40:53

Krysia Klara urodziła się 20 listopada o godz 15.25 3730 g i 59 cm

Listopadowe mamy :) 2015

19/11/15 08:33:24

Nurzec gratuluję!!!!!! Vena u mnie cisza jestem już po 2 masazach i nic. Dziś znów KTG i USG. I masaż brrr Kasia mam nadzieję że szybko opuście koczowanie

Listopadowe mamy :) 2015

16/11/15 01:48:26

Shimmery gratuluję!!!! Nurse juz bliżej niż dalej! Vena imprezy odchaczone możemy rodzić !!!

Listopadowe mamy :) 2015

15/11/15 05:32:02

Wow poszło? Ja to kurczę z tą techniką mam problem! Czytam was ale z odpisywaniem problem! Agnes ŚlicZNY Twój aniołek!!!! Kasia Super że wszystko się udało! To kto następny??? Nurse blizna brzydka i chcą wywoływać??? Czemu nie od razu CC?

Listopadowe mamy :) 2015

17/10/15 21:11:21

Helloł! Nurse mnie tu ściągnęła SMSkiem! Dzieki, ale jakos dołki na przemian z wiciem gniazda ( po których sapie jak lokomotywa i ledwo sie ruszam) mnie ogarniały Sorki ale nie zawsze mam dostep do kompa, a z komórki nie daje rady wysyłać postów bo wyskakuje mi cały czas błąd. :twisted: :twisted: :twisted: No cóż tocze sie podobnie jak Wy. Noce są koszmarem bo albo WC albo głód albo duszności. Wczoraj w nocy stałam w oknie i sie nim wachlowałam poprzykrywana kocem żeby sie nie przeziebić. To okropne uczucie wręcz klaustrofobiczne. Wrzesien był koszmarny znów sie czułam jak w 1 trym. Ustapiło jak zaczełam słuchac konkursu Chopinowskiego. Od 2 tyg jest znaczna poprawa łacznie z bardzo rzadkimi teraz skurczami!!! :shock: :shock: :shock: Nie ma to jak wielka sztuka baaardzo odpręża. Duzo roboty bo obie panny zaczeły już szkołe podwójnie - rano ogólniak a 2 razy w tygodniu szkoła muzyczna. No i odrabianie codzienne lekcji plus ćwieczenie na instrumetach razy 2! Męza czesto nie ma, bo wyjeżdża no na kilka dni, wiec padam na twarz! Wielkie ukłony składam naszym matkom jak one wytrzymały ten etap edukacji: kaligrafia, liczenie buntowanie że wogole trzeba odrabiac lekcje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nurse do Piaseczna bedziesz gnać? Nie znam tego szpitala, Ty tam pracujesz? Ja zostaje przy Kasprzaka, warunki średnie ale mam tam ta moja koleżankę, która cały czas mnie monitoruje nawet w szkole jak odbieramy dzieci ( mamy w 1 klasie) :mrgreen: VEn-a a gdzie Ty bedziesz rodzic 50km? Ja chyba bym nie dojechała za drugim razem miałam skurcze parte juz w aucie :mrgreen: Plan porodu? Kurcze heheh tu nie ma takiej opcji. Połozna dyktuje co i jak. Grunt że w razie czego maluch bedzie pod opieka specjalistów to dla mnie najważniejsze. Agness WOW a gdzie tak fajosko??? Też bym tak chciała! Malina 78 Ty juz na finiszu! Zleciało jak z bicza jak sie patrzy na suwaczek pomyka jak szalony Zakupy mam juz zrobione, spakowane torby także tylko czekać 29 dni! Kasia Ty chyba z nas najbliżej! Oby wszystko szczęśliwie sie udało. dObrze że jestes pod opieka wielu specjalistów. Shimmery no własnie tez do konca 37 TC i chętnie bym urodziła, szyjke mam podbno miękka na 1cm, ale tak juz od miesiaca hehehe wiec nic to nie znaczy. Ide teraz na wizyte we wtorek to przy okazji sie sprawdzi co i jak. Jestem tez ciekawa ile waży moja panna, bo w 30TC ważyła 1750! Torby spakowane wiec jakby co to ruszac moge jedynie stres co zrobic gdy zacznie sie a nie bedzie z kim dzieci zostawic. No cóz to bedzie dopiero kombinowanie :mrgreen: Aaaa jutro dyryguje ostatnim koncertem.... z reszta dla dzieci.... Nurse jakbys chciała to w Podkowie Leśnej w Domu Kultury przy ul. Świerkowej o 11.00 serdecznie zapraszam. Temat iscie dla dziewczynek - Na królewskim Dworze - księżniczki korony i ukłony itp :mrgreen: