*GRUDNIÓWECZKI 2008* (2)

21/08/09 22:54:34

Żegnam się już - doberj nocy p.s. Czy na tym czy na innym forum - fajnie byc z Wami!!!

*GRUDNIÓWECZKI 2008* (2)

21/08/09 21:52:24

Dziunka, Vilyja - dziekuje za odpowiedz. U nas też wygląda to jak delikatne plamki, wysypka i jest tego mnóstwo na całym tułowiu. Witaj Manaya :)

*GRUDNIÓWECZKI 2008* (2)

21/08/09 21:33:25

Dobry wieczór jejku Dziewczyny nie zapomnijcie o mnie , proszę. Ja też idę z Wami - jeśli pozwolicie oczywiście. U nas ząbki nie wyszły nadal ale marudzenie jakby złagodniało za to od wczoraj na pleckach, brzuszku i szyi wyszły Matysi plamki pod skórą. Byliśmy u lekarza żeby potwierdził, bo przypuszczaliśmy że po tych dniach dziwnej gorączki - to oznaka trzydniówki. Niestety naszej doktor nie było a inna, ( do której nie mam zaufania ) powiedział że to potówki. Dla mnie potówki wyglądają zupełnie inaczej. Sam nie wiem co o tym myśleć. Jak wyglądały plamki przy trzydniówce u Waszych dzieciaczków? Wszystkim Jubilatom składamy gartulacje i życzenia radośći i zdrówka!!!

*GRUDNIÓWECZKI 2008* (2)

18/08/09 12:55:21

Jolinku - ponieważ moje dziecię nie chce za nic na świcie mleka sztucznego pić, a wcisnąć jej kaszkę to też problem , to od około 2 tygodni daje jej owsiankę na wodzie z dodatkiem 60ml sztucznego mleka i to jej bardzo smakuje, zjada całą miseczkę potem dopija cycem i idzie spać. Co z tego skoro i tak po godzinie znowu cycy i co 1,5h się budzi całą noc sie budzi. Ja już bym bardzo chciała skończyc karmienie, tylko jak to zrobic skoro ona sztucznewgo mleka nie chce? Pytałam pediatry co robić kazała jeszcze karmić do rokczku, poza tym teraz zęby idą więc marudzenie najlepeij przy cycu załagodzić. 25 sierpnia mam alergologa to jeszcze z nią porozmawiam. Doridori - Mi lekarz zalieciła przy ząbkowaniu w dzień viburcol a na noc efferalgan 80mg w czopku. Przy bardzo mocnym marudzeniu odzębowym, gorączce dać czopek 150mg. Ale to wyjątkowo, jeszcze jej nie dawałam bo aż tak źle jeszcze nie było, mimo iż po tej 80mg gorączka albo raczej ten stan podgorączkowy 38 utrzymywał się. Mama nadzieję że jak Mała się obudzi to nie bedzie miała gorączki. Od rana było już ok więc może? Mieliśmy dzisiaj zaplanowany wyjazd do pobliskiej letniskowej miejscowości na wesołe miasteczko z Zuzią. Chcieliśmy jechać wszyscy i spędzić miło czas we czwórkę. No ale jeśli będzie gorączka to nici z tego . Wyjśle Zuzię z tatusiem a my z Matysią zostaniemy w domku.

*GRUDNIÓWECZKI 2008* (2)

18/08/09 11:44:56

Dzień dobry :) Witam się i ja My od kilku dni walczymy z jakąś niewiadomego pochodzenia gorączką. co prawda jest mała bo około 38 ale za to non stop, nawet po czopku. Ja stawiam na zęby , ale to juz 5 doba i nic nie widać. Bylismy wczoraj u lekarza, gardło, uszy, wszystko ok. Nawet krew i mocz kazał dać do zbadania i też wszystko ok - dzięki Bogu. Jolinek - jestem pod wrażeniem nocnikowych postępów! Vilya, Cynamonka - Podzielam Wasz ból też marzę żeby przespać chociaż 4h! Brawa dla Wojtusiów - za dreptanie !!! Pochwalę się jeszcze że mimo stanu podgorączkowegi i marudzeniowego Matyldzia od soboty sama staje przy czym tylko się da.