Mamusie i tatusiowie z Legnicy

07/08/09 21:44:37

Widzę Agniesiu że tylko my zostałyśmy ... :) Zero odezwu na moją propozycję...ehh... SZKODA :( A i ja znikam na 3 tygodnie... morza szum...ptaków śpiew....itp.,itd. BUZIAKI!!!

Mamusie i tatusiowie z Legnicy

29/07/09 08:29:31

HEJ HEJ!!!! cisza.... oj wątek nam się wali :( na weekend nie pojechałam oczywiście przez pogodę :( mam nadzieję,że przez nawałnicę nikt z Was nie ucierpiał... ani nikt z Waszych bliskich... Cholernie mi szkoda parku ;( i gdzie my się teraz spotkamy?????? a może jak niedziela będzie ładna to jakiś grill u kaczora albo na generalskim???? CZEKAM NA ODZEW W TRYBIE PRZYSPIESZONYM!!!! hehe!!!! BUZIAKI DLA DZIECIACZKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kitt:

Mamusie i tatusiowie z Legnicy

21/07/09 21:14:44

Hej Wszystkim!!! lato w tym roku nas nie rozpieszcza niestety :( ciekawa jestem jaki będzie sierpień bo wybieramy się troszke nad morze... mogą to być nasze "ostatnie" wakacje...od nowego roku zaczynamy spłacać kredyt na mieszkanko hehe... i nie wiadomo czy starczy funduszy na wakacje :) Dziewczyny mam pytanie.... jadę teraz na weekend w góry z Szymonkiem, ma może któraś pożyczyć nosidełko???? Przydało by mi się a nie opłaca mi się inwestować w nowe... Buziaki dla wszystkich dzieciaczków i dla Was Babeczki!!!! :*

Mamusie i tatusiowie z Legnicy

01/07/09 08:37:39

No tak... i znów będzie pewnie problem z tym abyśmy wszystkie sie spotkały :( Ja niestety znów idę na wesele (piszę znów, bo byłam w ubiegłym tygodniu :D) no i ten weekend mi odpada... ehhh... Ale nastepne wesele mam dopiero w sierpniu tak więc mam nadzieję, że uda mi się z wami spotkać :) MIŁEGO DNIA!!!!

Mamusie i tatusiowie z Legnicy

30/06/09 21:38:35

CZEŚĆ WSZYSTKIM!!!! Faktycznie jakoś nam wątek wygasa :(... a może dlatego, że się dawno nie widziałyśmy!!!! Koniecznie trzeba sie wybrać na jakiś wspólny spacer!!!! Pamiętacie nasze pierwsze spotkanie????? :D ja byłam jeszcze w dwupaku hehehe i tak Wam zazdrościłam,że macie śliczne wózeczki....a teraz już prawie 8 miesięcy sama go pcham przed sobą i muszę przyznać, ŻE DOBRZE MI Z TYM!!!!!! Teraz krótko co u Nas: Szymonek już bardzo dobrze siedzi, sam wstaje w łóżeczku (i tym ze szczebelkami i turystycznym :D) cały dywan jego...czołga się, próbuje raczkować, robi tzw. koci grzbiet... no i siada na nocnik :D nawet raz zrobił siusiu hehehe :lol2: (pewnie nieświadomie, ale jak mnie to bardzo ucieszyło) Rośnie jak na drożdżach ale dobrze, że w zwyż a nie w szerz hehe no ale żeby nie było za kolorowo to nadal w nocy je,je i JE!!!!!!!!!! :/ Nadal jest na bebilonie pepti2 ale mam zamiar (może jutro) wybrać się do Pani doktor i podpytać czy mogę spróbować podać mu jakieś "normalne" mleczko.... :D ŚCISKAM WAS BAAAARDZO MOCNO I CZEKAM NA PROPOZYCJE SPOTKANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sss: