Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

17/11/08 12:37:54

Kaca :lol: :lol: :lol: jakiego kaca - kurcze tak dobrze sie czułam po tych trzech drineczkach że sama byłam :shock: ale to może z powodu dużej ilości limonki :lol:

Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

17/11/08 12:13:47

Helloł WRRR.. właśnie napisałam posta i coś mi go..... Efka zdrowa - tzn ona wogóle nie była chora :lol: :lol: :lol: Moja kobitka w ten sposób przechodzi ząbkowanie i jestem z niej dumna bo ma kolejnego zęba i... idzie jej następny :D DODA trzeba dawać zaświadczenie że dziecko już zdrowe gdyż rodzice potrafią posłać do żłobka chore dziecko niestety. A co do posłania Mareczka do żłobka hmm... AGA jest na bieżąco :) bo Gabi ma isc do żłobka od lutego-marca :) SETHIA a ty czemu już mnie nie pytasz że lumpeksujesz???? :roll: No wiesz.... ;)

Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

16/11/08 22:54:17

DODA no jeżeli chodzi o Ewcię to chyba dobrze :) Zobaczymy jutro u lekarza czy wystawi mi pani doktor zaświadczenie do żłobka że Ewka już zdrowa. Jedynie cojej teraz doskwiera to luźne koopki no i ma strasznie zaczerwienione doopsko i ... Chyba za dużo jej soku jabłkowego dałam w ostatnich dniach i dlatego ma luźne koopki.

Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

16/11/08 21:18:44

WITAM DODA dla Mareczka :bal: :bal: :bal: :gift: :gift: :gift: :hbd: :hbd: ULENKA a twoja córcia no normalnie brak mi słów jest superaśna !!! MAMAALEKSA i DOROT@ a wy też macie fajne dzieciaki Jejku tak bym chciała aby moja była leżakującym dzieckiem - jeszcze !!! :)

Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

15/11/08 18:50:21

MAMOALEKSA witamy na naszym wloclawskim forum. Pisz kiedy czas ci na to pozwoli bo my akurat wiemy jak te nasze dzieciaki są absorbujące :)