poszukiwanie niani

24/06/09 22:23:31

dzięki za pomoc dziewczyny. ostatecznie znalazłam nianię przez znajomych męża z pracy. mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nie będę musiała poszukiwać nikogo innego :)

poszukiwanie niani

19/06/09 09:49:28

dziewczyny, proszę o pomoc! od niedawna mieszkam w bydgoszczy, nie mam tu rodziny ani wielu znajomych. udało mi się znaleźć pracę, pozostaje tylko problem opieki nad dzieckiem. synek ma rok i 4 m-ce. najchętniej oddałabym go pod opiekę niani. oczywiście chciałabym, żeby była to osoba godna zaufania. może wiecie jak ją znaleźć? a może któraś z was ma jakieś doświadczenia z zatrudnianiem niani (czy znajomych z doświadczeniami) i mogłaby mi kogoś polecić? w razie czego mój nr gg to: 4126584. i jeszcze jedno: czy wiecie ile powinnam płacić takiej niani zatrudnionej na pełny etat?

Długość pierwszej miesiączki po porodzie..

02/02/09 20:11:27

właśnie mam trzecią regularną miesiączkę po porodzie. zawsze okres trwał u mnie długo (5-6 dni), ale teraz to już przesada- 8-9 dni :!: jest to tym bardziej irytujące, że prawdziwe krwawienie trwa 4 dni, a potem już po troszku spływają jakieś resztki, na które wystarczyłaby 1 podpaska w ciągu doby. czy słyszałyście o jakichś możliwościach skrócenia czasu trwania miesiączki? kiedyś obiło mi się o uszy, że tabletki antykoncepcyjne coś dają. nie chciałabym jednak brać hormonów na stałe...

Długość pierwszej miesiączki po porodzie..

25/12/08 22:38:08

ja tam u siebie też nie zauważyłam zwiększenia obfitości. w ogóle wyglądało to dziwnie. kiedy syn miał z 4,5 miesiąca pojawiło się krwawienie. trwało 2 dni i było bardzo słabe. nadal nie wiem czy to właściwie była miesiączka. normalny okres pojawił się dopiero po 8 miesiącach od porodu, tak obfity jak przed ciążą. na szczęście nie mam już takich bóli brzucha jak wtedy :lol:

JAKA BUTELKA????Prosze o rade!!

11/12/08 22:28:32

a propos tych butelek z BPA, to ja bym wcale nie była taka pewna czy jeszcze ich nie ma w sprzedaży... np. avent zaczął wprowadzać nowy typ butelek dopiero we wrześniu ( http://thesoftlanding.wordpress.com/200 ... -products/ ). w niektórych sklepach mogą to sprzedawać jeszcze przez pół roku. ja profilaktycznie do ciepłych napojów używam butelek szklanych (canpol, nuk first choice). zainteresowanym podaję linka do aktualnej (mam nadzieję) listy butelek bez bisfenolu: http://amomsblog.wordpress.com/2008/10/ ... d-storage/