Mamusie z Siedlec gdzie rodzicie?

21/05/08 20:00:12

witam mile panie, co slychac u siedleckich Matek Polek?

Chcę być w ciązy!

29/03/08 19:22:35

[quote="MuchaGosia":26tcom40]wiecie co to moze ja sie myle, mi sie wydawalo ze teraz jest bardziej w druga strone ze kobiety po trzydziestce sie zaczynaja starac bo to kariera bo cos tam innego. Czego wcale nie popieram bo roznie to bywa.
Czasami tak wychodzi, że dopiero po studiach. Ja myslę,że jak kobieta nie zajdzie w ciążę zaraz po maturze, czy na początku studiow, to potem wlasnie planuje po znalezieniu pracy. Wszystko jednak zalezy od podejscia i gotowości i nie ma co popierac czy nie. Ja mam 27 i dopiero myslę o dziecku, i nie wyobrazałam sobie siebie z wózkiem w bibliotece. Moze balam się,ze zostawie szkole, a moze bylam za ambitna i chcialam robic jedno,ale dobrze, a potem drugie jeszcze lepiej. Może nie dojrzałam do tej życiowej roli. Uważam jednak, że spełniona kobieta jest dobra matką, bo nie obwinia dziecka za swoje braki, a każdy spełnia sie inaczej. Czy mnie też potępisz? możesz, ale nie należy robić niczego wbrew sobie. Zyczę powodzenia każdej parze, która się stara o dzidziusia, bez względu na wiek :)

Dziwne imiona w rodzinie:)

29/03/08 19:04:18

A ja miałam :( babcie Bennonę

starodawne imiona

29/03/08 18:50:50

ja bym dodała wszystkie :) rosyjskie imiona sa piekne, geberalnie słowianskie. moj brat chce nazwac swojego syna Bożydar. To tkz imie zyczeniowe, jak Mirosław, Slawomir. To imiona jeszcze poganskie.

starodawne imiona

29/03/08 17:14:15

A mnie się od lat podobają rosyjskie imiona: Oksana :), Marina, Olga, Natasza, Sonia :) córkę nazwałabym tym pierwszym,a dla syna - Iwo (i nie dlatego,że to imię z telenoweli. to piękne i mię bałkanskie (jesli się nie myle) :) )