NO ta dziewczeta na co stawiacie????ciaza czy urojenie?

26/10/10 21:11:37

Flippy ja to ja, nie wiem z kim Aśka mnie może mylić.. Bożka pamietasz na pierwszym miałam podczytywaczy i afery, te zostało zablokowane bo długo nie używałam ale teraz uzywam i jest ok :) Resztę czemu mnie nie było itd napisałam w pw- nie muszą tego wszyscy czytac ;) Wiecie z nk i innych źródeł że w ciąży jestem, dziś byłam u lekarza i wszystko jest ok :) po świętach mogę rodzić :) z wyprawka jestem w głebokiej.. puszczy. Mam remont mieszkania i bardzo mało czasu.. Pozdrawiam was i napiszę więcej jak bede miała wiecej czasu Buziaki!!!

NO ta dziewczeta na co stawiacie????ciaza czy urojenie?

26/10/10 14:03:51

Hej kochane, Pamiętacie mnie jeszcze? Miałam zablokowane konto bo długo na nim się nie odzywałam ale poprosiłam o odblokowanie i oto jestem znów :) Wpadłam się tylko przywitać ale mam pełno zajęć dzis i musze lecieć, jak wrócę to odpiszę :) Selly kolejnej 18 :) STO LATEK!!! Jak wrócę to potłumaczę czemu mnie tyle nie było i co u mnie teraz słychać :) trzymajcie się buziaki :)

Pozycja...na dzidziusia

19/10/09 10:20:15

Hejo :) To wygląda na to że już mamy komplet ;) Milkaj z tymi pomidorami i bananami to potwierdzam :) Ja z kolei ostatnio marchewkę chrupię sobie i bardzo dobrze mi wchodzi- chyba też mi czegoś brakuje w organizmie, że mi tak smakuje :) Aga wiadomo dziecko to wydatki... A jak w końcu z tą twoją pracą wyszło i pensją? pamiętam, że tam jakieś problemy były...

Pozycja...na dzidziusia

17/10/09 21:45:30

Rybko masz też maila ode mnie :) napisałam specjalnie do ciebie :)

Pozycja...na dzidziusia

17/10/09 19:58:45

rybko powinien mail z aktywacją dojść... wpadłam tylko napisać że zostawiłam wam na grupie dość ważne info :) czekam na wasze reakcje :)