Czerwcówki 2007 (2)

23/06/09 22:54:11

:? :? :? :? Zblokowało mnie na nowym forum bo hasła nie mogłam wpowadzić :? :? Wrrrrrrr :twisted: :twisted: :twisted:

Czerwcówki 2007 (2)

21/06/09 22:19:38

Nasza Kalinka miała by dziś dwa latka :( :( [*] [*] [*] [*] Jutro Viki wylatuje do Polski...Zrobiliśmy jej dziś pożegnanie,było jej ukochane KFC i wypad na lody :) Strasznie jest szczęśliwa i podekscytowana choć wczoraj wieczorem płakałyśmy obydwie :( Cieszę się,że jedzie,że wypocznie,opali się ale z drugiej strony już dziś za Nią tęsknię :( :( Najgorsze będą pierwsze dni,pusto i cicho w domu.... Zle mi..... Przepraszam,że nic więcej nie napiszę ale weny mi brak :wink: Buzka dla wszystkich!!!! Zdróweczka dla biednego Maksia,mam nadzieję że dziś czuje się lepiej!!!

Czerwcówki 2007 (2)

19/06/09 18:36:20

Hej. Zobaczcie co w Islandii robią zdesperowani ludzie,którzy bankrutują i tracą swój dobytek. Ten dom został wybudowany w 2003 roku,rodzina wzieła kredty w walucie obcej w skutek kryzysu rata miesięczna wzrosła ponad 200 procent...Bank przejoł cały jego dobytek z czym właściciel nie mógł się pogodzić... Masakra.....Myślę,że wkrótce opuścimy wyspę :? http://www.visir.is/article/20090617/FR ... /862552524 Obok zdięcia kliknijcie w HORFA A MYNDSKEID....Otworzy sie filmik..

Czerwcówki 2007 (2)

19/06/09 00:06:11

Dużo buziaczków i zdrówka dla naszych czerwocwych księżniczek Amelii i Paulinki :D :D Dziękuję za gratki dla mojej zdolnej córci :D Rzeczywiście jestem bardzo dumna z jej osiągnięć w szkole tymbardziej,że ma dużo trudniej wychowując się w polsko języcznej rodzinie :) Nie jestem w stanie pomóc jej tyle ile bym chciała,spędzamy jednak dużo czasu na nauce i są efekty. Oleola Kubuś obwąchany,znów śmierdział fajkami....Poważna rozmowa z nianią przeprowadzona....Mam nadzieję,ze to poskutkuje chociaż na te ostatnie miesiące.... Besia z Twoich postów bije tyle radości,widać że jesteś bardzo szczęśliwa no ale nie dziwię się masz cudownego,mądrego synka i nowe życie pod serduszkiem....Cudownie!!! Kama spłakałam się przy Twoim poście....Musisz być dobrym pedagogiem i kochać swój zawód,swoje dzieci...Smutne,że w rozwiązali Waszą szkołe,myślę że to bardzo nikorzystnie wpływa na dzieciaki :roll: Kolorowooka to będziesz miała wesoło :D Sigma po takim intensywnym dniu ma prawo Ci odbijać :wink: Hannah dlaczego tak dziwnie podchodzisz do tego forum????Przecież od zawsze jesteś z nami i nawet jeśli odzywasz się raz na miesiąc to każda z nas jest ciekawa co u Was,jak Iza a Twoje posty wcale nie są wtrącaniem się w temat.......Zaglądaj częściej i pisz do nas!!! Dziuuu współczuję chorego Bambiego....Szczerze to wolę leżeć sama chora aniżeli mnieć umierającego małża w domu :wink: :wink: Pirzonek ja ostatnio przeklełam fotosika i obiecałam sobie,że więcej tam nie zajrzę :wink: :wink: Taka mała zemsta :wink: Astrid jejku jak dobrze wiedzieć,że nie tylko ja mam problem wiecznie pustej szafy...Ehhh spodni nie zlicze,koszulek i onnych szmatek też nie a jednak jak gdzieś wychodze wiecznie narzekam jaka to ja biedna bez ubrań i w ogóle...To chyba jakaś choroba babska :wink: Monka biedulko nasza :( A może Ty za szeroko tą buzię w Turcji otwierałaś i z tąd ta przykra przypadłość :wink: :wink: :wink: Myszata fajnie,że zajrzałaś myślałam o Was!!!Cieszę się,że jesteś w domku i zagladasz tutaj to oznacza że masz się dobrze,choć wiem że pierwsze miesiące są trudne :roll: Buziaczki dla Was!!!! Jesień niemogę się doczekać kiedy pokażesz nam swoje dzieło-domek,jestem pewna że będzie piękny.... To chyba tyle.Pozdrawiam Was wszystkie!! Znikam spać........Jutro do pracy :roll: Nielubię pracować :wink:

Czerwcówki 2007 (2)

17/06/09 15:41:59

Oleola z tym przedszkolem to do końca niewiem....Dostałam pismo,że Jakubek dostał miejsce musiałam oddzwonić w ciągu tygodnia i potwierdzić,że go wysyłam....Pani dyrektor przyjeła moje zgłoszenie a na pytanie od kiedy zaczyna powiedziała mi,że niewie może w lipcu ale raczej nie bo wtedy zaczyna się urlop w przedszkolu,może w sierpniu a jak nie to napewno we wrześniu :roll: Ot polityka naszego kraju.... Jeny ratujcie....Ciągle jestem głodna,żrę za dziesięciu :? Słodycze pochłaniam tonami trzęsie mnie jak nie zjem ciastka raz dziennie :? Co ja mam zrobić :roll: :roll: Rosnę w biodrach i tyłku........ Ależ ja dziś jestem aktywna na forum :D Zapomniałam się pochwalić..... Moja córka ukończyła trzecią klasę ze wzorowym świadectewm...Ma prawie same dziesiątki,nawet z matmy i islandzkiego :shock: :shock: Gdzie jest Kama :?: :?: :?: