MAJOWE MALUSZKI 2007

10/03/08 23:32:50

Kajola wybacz :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: , ja tak jak Paula nie spojrzałam w tabelkę :oops: :oops: :oops: :oops: Najlepsze życzenia dla Jasia z okazji ukończenia 10 miesiąca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla:

MAJOWE MALUSZKI 2007

10/03/08 19:42:00

Idzie misio... Idzie słonik... Idzie lalka... No i konik... Wszyscy razem z balonami... Z najlepszymi życzonkami... Bo to dzień radosny wielce... Masz już jeden roczek więcej... Najlepsze życzenia dla Franusia w dniu pierwszych urodzinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! iwku na szczęście mój mąż nie narzeka na moje (*)(*), mówi że duże zrobione są ładniejsze niż duże naturalne ;). Im nas więcej tym taniej nam może policzą? ;)

MAJOWE MALUSZKI 2007

08/03/08 08:57:07

Najlepsze życzenia dla Jasia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Paula nie doczytałaś :zł: ;). Wiosna nam przysłała nową tabelkę przedwczoraj :D. Tak myślałam o tej kawie dla Tati, ale może jednak nie, bo już w ogóle nie uśnie ;), może bardziej jakieś piwko? ;). No ja też bardzo rzadko zupy robię i jak już to też na 2 dni ;). Do oliwy już się przyzwyczaiłam i nie jest najgorsza ;) Natalka to ja już nie wiem czy zmieniać jej coś, właściwie to pomidorów Kari chyba nigdy nie jadła :?. Tak jakoś wyszło ;). Super, że z mężem wszystko ok, nerwobóle też kiedyś miałam, ale przeszło. A jazd nie masz się co bać, jakby co to będzie na instruktora, bo on bierze odpowiedzialność ;). Udanej imprezy dzisiaj :D Dziecko mi się zepsuło :x . Wczoraj i przedwczoraj wstała ok. 7, a dzisiaj o 6 :shock: , no ale jadła przed 18. Na dodatek wczoraj spała tylko raz w dzień, a normalnie śpi 2-3 razy po 1-2 godz. Jeszcze jak usypiała po południu to przejeżdżał debil z lodami i się wystraszyła, no i było po spaniu :evil:

MAJOWE MALUSZKI 2007

07/03/08 23:37:46

Najlepsze życzenia dla Wiktorka Jamaiki iwku chyba tylko ty otworzyłaś maila z nową tabelką (ja to zrobiłam dzisiaj dopiero) ;) Dziewczyny wiosna nam wczoraj przysłała nową tabelę, sprawdzcie swoje maile!!!!! :D kamizela dzięki, Kari chyba nie zgrzyta podczas snu ;). A wagi ci zazdroszczę bardzo, ale ja mam 160 cm ;) asiulkagr Kari denerwuje się czasami, a jak leży to nawet się rzuca i robi mostek, no i krzyczy przy tym ;). Ale ona to robi rzadko ;). Julcia śliczna, i tak jak Izunia patrzę zawsze na włoski, bo Kari też nie ma ich za dużo :D. Dzięki za przepis, wypróbuję kiedyś ale bez ananasa (jak można) bo nie przepadam ;) Paula to super, że nie ma już napięcia :D. Jutro przyjrzę się dokładnie kupie karinkowej, mam nadzieję że nie wyczaję żadnych robali ;). Okulary założę jak nie zapomnę ;). Chyba nie doczytałam wcześniej (a wydawało mi się że wszystko czytam :? ), Kari też robi konika, i zawsze powtarza za mną ;) martag cudne fotki, tak patrzę na Szymcia to widzę trochę ciebie i trochę twojego męża, i nie wiem do kogo bardziej jest podobny ;). A ile ma już ząbków :shock: . No i buty pierwsza klasa :D. No i zameczek cudny :D. Co do cycków, to chyba większość bab narzeka na swoje :? Izunia ja właśnie jadłam inną z zupek chińskich, ale dzisiaj znalazłam właśnie tą z kurczakiem (muszę wypróbować) ;) No ja też się naczytałam o tej jajecznicy i dzisiaj zrobiłam Karikowi pierwszy raz ;). Usmażyłam ją na oliwie z oliwek i dałam też troszkę szyneczki z indyka. Właściwie to sobie to zrobiłam a ją poczęstowałam ;) Ale ja nie doprawiam nic, jakoś się tak nauczyłam i W. jest biedny, bo wiecznie wszystko niedosolone ;) Już uciekłaś? A myślałam, że dzisiaj ty robisz imprezę jak masz chate wolnę ;) O matko, na pierwszym zdjęciu Emi wygląda jak Karinka jak była taka malutka. Śliczna była ;). Ja też nie mogę uwierzyć, zwłaszcza jak widzę ubranka dla noworodków, które są takie maciupkie teraz, a na Kari były za duże ;) To ja też chyba powiem dobranoc bo sama zostałam ;) A jutro nasz dzień!!!!!!!!!!!! :D

MAJOWE MALUSZKI 2007

07/03/08 19:04:18

anes słyszała, bo jej siostra zgrzytała i miała badania ale nic nie wyszło. Tak mi tylko powiedziała jako 'ciekawostkę' chyba ;)