Tabletki do ssania na gardło?

09/06/08 08:13:18

olatola a czy wiesz jaki wpływ mogły miec? bo ja nieznalazłam nic na ten temat.U malutkiego nic niepokojącego niezauważyłam.

Tabletki do ssania na gardło?

08/06/08 20:01:11

olatola masz racje sprawdzałam i w czasie karmienia też nienalerzy stosowac :? Na szczęscie małemu nic niebyło i pożarłam tylko 3 tabletki bo szybko pomogły :wink: To naszczęscie tylko zioła.

karmienie a palenie

08/06/08 15:00:54

[quote="maduolunia":1taeoikt]najgorsze jest to że tyle ludzi zwłaszcza niestety starszych to już w ogóle palą przy swoich wnukach jak najęci, serce mnie ściska jak widzę jak babcie przychodzą ze swoimi wnukami na plac zabaw i dymią aj zamordowałabym chętnie takie, ja nie puszczam mojej Oli na spacerki z moją teściową powód palenie tego dziadostwa, a skoro nie potrafi z tego zrezygnowac chociażby godzinkę na spacerze to wara od mojego dziecka :evil: mówi ja przy swoim synu paliłam swoją drogą ale powód do chwalenia się, i nic mu nie ma mówi dalej , ciekawe dlaczego jednak chorował na częste zapalenia oskrzeli a nawet płuc, oj Ci ludzie :evil: zwalają palenie na stres a niby co nie palących stresujące sytuacje omijają, wcale nie ale potrafią jakoś sobie inaczej z tym radzic :wink:
?A jak twoja tesciowa do was przychodzi to wychodzi z petem na dwór?Jesli tak to jak przyjeła to ze niezyczysz sobie palenia przy Oli? jestem ciekawa bo niektórzy potrafią sie obrazic ze ktos goscia wygania z paleniem poza dom Pozdrawiam

Tabletki do ssania na gardło?

08/06/08 14:52:42

mi pomogały tymianek i podbiał- ziołowe tabletki do ssania a do tego mniammm... słodziutkie

jak czesto powinien jesc???

05/06/08 18:56:19

Ja mojemu dawałam zawsze kiedy miał ochote ,potem sam sobie uregulował i teraz je min . co 3 godz.6 tygodniowe maleństwo ma mały zołądeczek a mleko matki jest bardzo szybko trawione. Tymbardziej teraz gdy jest ciepło dziecku chce się często nietyle jesc co pic.