Wieści z brzuszka - Nasze fasolki

22/11/07 13:27:58

cześć:) wczoraj napisałam posta i go niema? dziwne.... :roll:

Wieści z brzuszka - Nasze fasolki

12/11/07 18:09:59

hej dziewczyny :) wpadłam na chwilkę że by wam napisać że czuję się WSPANIALE! zadnych dolegliwości :) no ... tylko rosnący brzuszek ale to nic :) czuję się jakbym dostała jakieś zdwojone siły :) pracuje i nie mam w pacy dostpu do internetu a po pracy jeździmy albo na basen albo na zakupy i jak wracamy jest już poźno i niestety nie mam czasu pisać :( jedynie ilość zarzywanych tabletek mnie przeraża : feminal, magnez, hemofer ach....

Akceptacja ciąży

12/11/07 17:57:24

witaj aga! domyślam się że jesteśmy z tego samego rocznika :) dla nas wiadomość o ciąży też była ogromnym zaskoczeniem choć zafasolkoawłam po slubie, jak sie okazuje w podróży poślubnej :) jednak tego nie planowaliśmy ale cykle miałam tak rozregulowane przez stres związany z egzaminami, ukończeniem studiów, ślubem, weselem i po prostu wpadliśmy.... co dziwniejze mój mąż szybciej ode mnie to zaakceptował :roll: ja nawet nie mówiłam o ciąży nikomu ani bliskim ani w pracy - jakoś sama nie mogłam w to uwierzyć i szczerze mówiąc byłam trochę zła - jest tyle dziewczyn które się staraja miesiacami a ja zawsze mam takie "szczęście" - tak sobie myślałam.... a teraz jestem najszcześliwsza na świecie :)

Wieści z brzuszka - Nasze fasolki

25/10/07 14:13:13

cześć dziewczyny! pamiętacie mnie? :)

Wieści z brzuszka - Nasze fasolki

17/10/07 15:56:04

cześć dziewczyny! dawno mnie nie było bo tak jak przewidywałam po tym jak dowiedzieli sie rodzice to juz sie cały świat dowiedział i ani chwili spokoju.... właśnie kończę pracę i zmykam na obiad bo mąż pracuje do 18 i nie chce mi sie samej siedieć w domu... rodzice bardzo się ucieszyli ale zasupuja nas dobrymi radami itp itd.... Justynko - dziękuje za twojego posta, niestety nie mam czasu pisać w pracy a w domu nie mami internetu... macie juz jakieś wymarzone imionka dla dzieci ? mój mąż sie upiera przy Julci a jest już tyle julek dookoła że mi to imie trochę oklepane sie wydaje choc samo w sobie śliczne... acha ja się smaruje oliwką dla dzieci wydaje mi się bezpieczna ale czy cś to da???