Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

29/03/12 15:41:48

Łaaaaaaaaaaaa! włażę na forum a tutaj nowe ciężarówki GRATULACJE!!!!!!!!!

Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

06/03/12 12:57:53

Ja zostawiam chłopaków w prywatnym, są zachwyceni, ja też oprócz tego że płacę słono to nie mam na co narzekać, wszystko chodzi jak talala :)

Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

24/02/12 11:47:23

Teresko WITAMY PO DRUGIEJ STRONIE BRZUSZKA!

Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

13/01/12 12:10:26

Ale tutaj tłoczno! WOW! Dłuuuugo mnie nie było, ale uwierzcie czasu coraz mniej :) Tak w skrócie co u nas: dzieciaczki rosną zdrowo, chłopaki starszaki dzielnie w przedszkolu i nawet chorują nieco mniej niż w zeszłym roku, a Tomuś już po okrutnych kolkach, uśmiechnięty, szczęśliwy chłopczyk, kochany bardzo. Ja powolutku rozkręcam swój własny plan na życie, hehe, na razie nie będę zapeszać bo jestem na etapie załatwiania kredytu w banku, no zobaczymy czy się uda... Kasiu 3 razy w tygodniu biegam po błoniach, jeśli chcesz dołączyć to zapraszam, 30 minutek, wieczorkiem poniedziałek/środa/piątek najczęściej, wolnym krokiem, taki trening dla mamy karmiącej, mało śpiącej i wiecznie na diecie to i tak wyczyn :) każdemu polecam Pozdrawiam wszystkie nowe ciężarówki!

Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

07/10/11 14:31:39

Alo! co taka cisza na forum, pewnie korzystałyście z ostatnich letnich dni, ale dzisiaj lipa wrrrr... a my sie mamy dobrze, trochę chłopcy chorowali, ale po tygodniu w domku ruszyli do przedszkola, zwariować można z całą trójką pod dachem bez opcji wyjścia chociaż na spacerek, a to dopiero początek zimowych przeziębień.