Byłe wrzesniaczki 2009 :(

11/02/09 20:31:59

Dziewczyny, ja nie wiem jak to jest ale ja też nosiłam długo obumarłą ciąże i przed zabiegiem nie dostałam tabletek na poronienie. Po prostu od razu zabieg, myślę, że tak można. Wiem jak się cierpi po tych tabletkach bo sie napatrzyłam.. A jednak ból nie zawsze musi nam towarzyszyć !!!

Byłe wrzesniaczki 2009 :(

09/02/09 14:58:41

No niestety ja też jestem byłą wrześniówką. najgorsze jest to, że jestem też byłą majówką. Poprzednia ciąża obumarła w 8 tyg. Zabieg miałam w 12 tyg. Na usg w 7 tyg już coś było nie tak. Potem były 3 tygodnie niepewności i wyrok. Dość szybko doszłam do siebie fizycznie i psychicznie. Chciałam odczekać 3 miesiące i znowu się starać.Tylko, nie wytrzymałam i zaciążyłam zaraz po pierwszej miesiączce po zabiegu. Strasznie bałam się przyznać lekarzowi ale powiedział że powinno wszystko być ok. Niestety nie było. Rozwinął się tylko pęcherzyk bez zarodka. Zaczęłam krwawić i poroniłam samoistnie. Szczęście w nieaszczęściu nie musiałam mieć znowu zabiegu. Tak więc nieważne czy planowane czy nie, najwyraźniej nie jest mi pisane. Mam straszną traume. Na razie dostałam tabletki antykoncepcyjne. Myślę powoli o adopcji, jesteśmy z mężem 3 lata po ślubie. Uważajcie na siebie dziewczyny. Życzę cierpliwości i maluszka w ramionach po udanych 9 miesiacach!

Była kwietnióweczka 2009

02/11/08 20:28:19

Hej dziewczyny. Ostatnio pisałam, że boję się wracać do pracy ale jest nawet spoko. MINIE mi się wydaje, ze jak już raz się zaciązyło to potem organizm sie "rozhula" i będzie następna upragniona ciąża także spokojnie. A leki czasem pomagaja w nią zajść ale nie do końca wpływaja na prawidlowość zarodka i rozwoju.. Ja jestem juz po 30tce i też się zastanawiam czy walczyć czy zdać sie na los. Czy moze spróbować życia we dwójkę a skoro bardzo się kochamy to może kiedyś ciąża sama nas zaskczy.

Była kwietnióweczka 2009

29/10/08 15:25:05

Cześć. Przykro mi , ze wciąż dołanczają nowe dziewczyny. Trzymajcie się. Ja jutro idę pierwszy raz do pracy po chorobowym. Nie wiem jak to zniose. boję się , ze wszyscy będa mnie pytać i sie całkiem rozkleję. Jak soobie z tym radziłyście dziewczyny?

Była kwietnióweczka 2009

22/10/08 17:50:44

Hej. Dołanczam się do niechętnych tabletkom anty.Tylko kurcze przez te trzy miesiące trzeba rzeczywiście bardzo uwazać a człowiek po przejściach spragniony przytulania.. eh. Dzisiaj byłam na mega zakupach. Trochę się obkupiłam ciuszkowo. Tzw. małe przyjemności. Jutro robię mega sprzatanie mieszkania. Trzeba wykorzystać chorobowe. Pozdrawiam wszystkich.