NO TO UDA SIE CZY NIE ??

07/12/07 21:07:11

Agunia :D witaj kochana!W takim razie gratuluje wszystkim przyszłym mamusią!U mnie w strefie uczuciowej bez zmian,to znaczy popadamy od skrajnego uwielbienia do skrajnych kłótni!Na szczęście szybko nam przechodzi,więc wszystko wskazuje na to,że to tylko chwilowe..Oczywiscie chcemy zapieczętować nasz związek przed Bogiem a potem dla gwarancji postarać się o dzidziusia!Mam nadzieje,że niebawem powiekszy się nasze towarzystwo! Jeszcze raz pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze!Dobranoc! Ulcio jesteś?Buziaczki słonko!Powodzenia!

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

07/12/07 20:49:31

Już mi niosą suknie z welonem...... Dziewczynki!Witajcie kochane!Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?Poświęciłam chwilkę na ogólny przegląd i widze że niestety niewiele zmian...u mnie też nic nowego pod tym względem...ale już niedługo i wznowie staranka jako pani Z.!Zrobiłam ostatnio sporo badań i wszystko wskazuje że z dzidzią nie powinno być problemu.Jak na razie to skupiamy się na przygotowaniach do ślubu,został tylko tydzień... a jutro mój wieczór panieński!Rozstajemy się na tydzień z narzeczonym...zobaczymy się dopiero przed ołtarzem,żeby było romantyczniej!Przepraszam za chaos ale jestem tak bardzo podekscytowana.Pozdrawiam Was wszystkie,szczególnie Ulcie Pati Agunie Inną Martnę i Olcie!

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

18/11/07 10:25:35

Dzień dobry! Widzę,że dużo zmian podczas mojej nieobecności... A u mnie bez zwiększych zmian,staranka wznowimy już po ślubie...Zamiast wraz z czasem przyzwyczajać się do myśli że zostanę żoną to co raz bardziej się tego boje...Mam nadzieje,że to tylko stres i przejdzie. Przyznam się skromnie,że modlę się za wszystkie starające się,i za te już noszące dzidzie pod swoimi serduszkami!Pozdrawiam mocno z zakopanego Zakopanego!

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

14/11/07 15:57:29

Witam! Dziewczyny stęskniłam się za Wami!Mało mam czasu ostatnio,bo zapracowana jestem i do tego przygotowania do weselicha!Dostałam już pierwszy prezent ślubny AWANS w pracy!Nie...żartuje...na długo i cięzko na to pracowałam!Teraz już mam dylemat z głowy,bo na nowym stanowisku ciąża nie będzie problemem,ale staranka wznowimy już po ślubie...żeby było po bożemu!Pozdrawiam! Nadi już Ci gratulowałm,ale jeszcze jeden raz nie zaszkodzi!GRATULUJE!Uważaj na siebie i dzidzie!

Dlugie plamienie przedmiesiaczkowe w czasie cyklu

09/11/07 20:36:09

Dobry wieczór dziewczynki! Wpadłam żeby się przywitać i sprawdzić co tam u Was...Widze,ze męcza Was pociechy...ileż bym dała za te męczarnie! Tymczasem ja nie mogę się doczekać wizyty u gin.,mam nadzieje że coś się wyjaśni już po pierwszej... Pozdrawiam Was serdecznie i życze spokojnej nocki!