^^^^^ STYCZNIÓWECZKI 2016 ^^^^^

20/05/15 18:11:41

Pantera jeszcze raz serdeczne gratulacje :smo: :smo: :smo:

Lutóweczki 2015 :):):)

05/05/15 13:22:27

Natina - ten twój synek to taki prawdziwy cycek mamusi :mrgreen: mój aż tak mnie nie oblega, za to jak pośle mi ten swój uśmiech i buziaka otworzy w szerokim uśmiechu to wysiadam, wymiękam i nie ma szans, żeby takiego na łapki nie wziąć :) A co do powrotu do pracy to ja już ponad dwa lata w domu siedzę :roll: brakuje mi jakichś innych tematów niż pieluchy i karmienie. Nie, żeby mi tu było bardzo źle, ale chciałabym też troszkę o sobie pomyśleć. W naszej przeprowadzkowo-remontowej sytuacji postarać się mogę jedynie pomyśleć o sobie za jakiś rok :)

Lutóweczki 2015 :):):)

04/05/15 06:43:39

Panterka - jeszcze raz gratuluję, tym razem forumowo :D czekam na następne dobre wieści :$%^: Masz tu więcej kibiców niż nie jedna drużyna piłkarska w tym kraju :P: Hakuna - mój też dużo czasu spędza w leżaczku. Może teraz już coraz mniej, bo staje się coraz silniejszy i już mogę z nim biegać za starszą. Nad ranem go wsadzam do leżaczka i układam koło łóżka karmiąc na śpiocha. Znaczy - ja śpię, on je :D Marzy mi się chusta, ale teraz to już trochę musztarda po obiedzie. Ja tak jak Olusia chciałabym wrócić do pracy, ale w tym roku z tego nici niestety :( zbiegnie się to wszystko z przeprowadzką i pewnie pociągnie się do nowego roku.

Lutóweczki 2015 :):):)

30/04/15 12:47:17

No Lialam , czekamy na relacje :D W końcu skończyły nam się pieluchy dwójki :D już były bardzo na styk. Juttka - hop hop :spi: wprowadzasz już Julci marchewkę? Hakuna - jak tam dzieciaczki? Czy wasze maluchy śpią pod kołderkami? Czy pod kocykami? Trochę się jeszcze boje tej dość sztywnej kołderki. Nie chciałabym, żeby się nią przypadkiem nakrył czy coś :roll:

Lutóweczki 2015 :):):)

23/04/15 19:28:31

O, Jodynka miło Cię widzieć :D U nas też czasu brak. Mała zazdrosna o brata, więc każdą wolną chwilę staram się poświęcać tylko jej. Dużo spacerujemy to może i ja trochę zrzucę z wagi :) Synuś rośnie jak na drożdzach :D nocki są coraz ładniejsze :) Siekierka, Truskawka, Juttka - co z wami? Co słychać? SylaW - jak tam po szczepieniu?