Podstarzałe nudziary zapraszam :> (2)

19/08/14 19:55:12

Ło matkooooo... wpadły baby rozgadane i zepsuły taki fajny, nudny wątek... :P: A ja się załapałam na setną stronkę... :lol:

Podstarzałe nudziary zapraszam :> (2)

09/06/14 11:05:49

Hej Ho! :D Ależ tutaj nudno... :lol: U mnie bez zmian. A u Was?

Czy są tu jakieś koniary????

14/01/14 19:58:50

Aaaaale cudna panna :)) Mam ostatnio przestoje internetowe - z tabletu zle się pisze... Zadzwonilabym ale nie mam numeru do CIebie... :/

Horrory i inne z serii `lubimy sie bać.`

19/11/13 22:09:41

[quote="malgora83":19xkd08p] Wyszedł teraz nowy film "Obecność" miał dobre recenzje wiec sie wybrałam na niego do kina, myslalam, ze urodze, ale nie taki diabeł straszny... jedynie lęk wzbudza fakt, ze film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach.
Oj, ta "autentyczność" chyba nie do końca autentyczna... Choć postaci są prawdziwe... :wink: http://catinthewell.pl/6024/czy-w-harri ... nosc-2013/ Właśnie obejrzałam, całkiem fajny horror... [quote="malgora83":19xkd08p]Mama fajny, ale podobnie jak robaczek, jestem rozcarowana koncem.
Jestem tego samego zdania... ten komputerowy straszak na końcu lekko mnie zdegustował, ale całość dość interesująca... Osobiście mogę polecić "Kronikę opętania" z jednym z moich ulubionych aktorów... Choć scenariusz dość klasyczny, to dość fajnie się ogląda... "Sinister" natomiast rozczarował mnie ogromnie... :roll: Jak dla mnie strata czasu... Bardzo dobry jest "Nieznajomi"... trzyma w napięciu... Taka historia może przytrafić się każdemu z nas... chyba to jest najbardziej przerażające... Polećcie jakiś dobry horror, bo nie mam co oglądać... Tylko niech wywołuje strach, a nie odruchy wymiotne... :wink: Mam na oku "Sierociniec"... oglądała któraś?

Podstarzałe nudziary zapraszam :> (2)

15/11/13 15:48:45

Hej i Joł... 8) Nosfe - spróbuj Młodemu podnieść "przód" łóżeczka... Zołza miała ten sam problem, też dostałam prikaz kupić jakieś świństwo zagęstnikowe i podawać, ale wypróbowaliśmy na początek spanie "pod kątem"... Są takie specjalne kliny pod materacyk, ale ja po prostu postawiłam łóżeczko na skrzyni... jak Smarkata spała z głową wyżej to jej się przestało cofać... a już refluks mieliśmy leczyć... :roll: Spóźnione życzenia miesięczne dla Tymka... :wink: Co Ty chcesz, jeszcze jest świeży i młody... :mrgreen: Ale macie fajnie z tymi maluchami... chętnie bym coś pobawiła... jakąś godzinkę, czy dwie... :P: A moja w niedzielę 9 lat kończy... :shock: To jakiś matrix... Jeszcze sobie wymyśliła urodziny w laserhous... Jeden plus, że my - rodzice też się pobawimy... :twisted: A dzisiaj piekę tartę... z wymyślonym kremem wypełniającym... krem karpatka zmiksowany z budyniem celem zagęszczenia oraz gruszkami podgotowanymi w syropie... a doopa rośnie... :papa: