szkarlatyna a ciąża?

06/02/12 16:57:28

Witajcie dziewczyny Jestem w 23 tc i moja mała ma szkarlatynę. Ja tej choroby nigdy nie przechodziłam. Lekarze zacierają ręce i mówią że nic nie mogą zrobić. jak byłam w 11 tc moja mała przechodziła ospe i tak samo było ale druga zakaźna choroba podczas ciąży? :/ poczytałam na necie ale nic mnie nie uspokają. Może Wy miałyście jakies doświdczenie? Proszę o odpowiedzi bo przez nerwy mam .... stres

chorowity przedszkolak

01/02/12 11:11:04

hej mamuski! Chciałam napisać że moja córa chorowała w żłobku dwa tygodnie w domu dwa w żłobku i tak przez rok! dosłownie! Poszła w tym roku do przedszkola i odpukać oczywiście w ogóle nie choruje czuli musi coś w tym być że dziecko swoje musi przejść? Już pół roku bez niczego bez kataru:D więc trzymam kciuki za wasze pociechy aby jak najmniej chorowały!

nazwisko??ojca czy Twoje?? ankieta dla samotnych mam...

19/01/12 12:38:42

dokładnie!! wolała bym nie mieć tych alimentów a mieć spokój! Więc wiem o co chodzi!! Trzymaj się cieplutko!!!

nazwisko??ojca czy Twoje?? ankieta dla samotnych mam...

19/01/12 12:12:55

pinka88 powodzenia. Nie wiem jak to jest po ślubie nawet nie pomogę :( wiem jak to jest przed.... Mała się urodziła wtedy kiedy automatycznie dziecko miało nazwisko ojca.... poszłam do USC i powiedziałam że ojciec nieznany a w tym czasie złozyłam pozew o ojcostwo chociaz on wiedział i ja że jest ojcem chcial iść do USC ale żebym dała swoje nazwisko a po sprawie uznano ojcostwo a nazisko zostało moje. Ale co ja tam o sobie na szczęście mam już po... Więc pinka88 jeszcze raz powodzinka!

wychowawcze a kolejna ciąża

19/01/12 11:48:55

przeczytałam Twój post i otworzyłam oczy bo nie mam pojęcia. Na necie powinnaś znaleźć jakieś informacje na ten temat