Dzieciaczki z wada serca

19/02/13 20:48:50

Witam. Czy jest moze jakas mama, ktora ma malucha z PDA? Moj Gabrys urodził sie przez cc po terminie i od razu wyszly problemy 5 dni pod tlenem spoczatku PDA 3,2 mm przy wypisie 2,5mm i do tej pory pod kontrola kardiologa co 3 miesiace. 11 marca mamy wizyte i było 1,5 mm jezeli sie nie zamknął bedziemy umowieni na zabieg. Mam pytanie czy ktorys maluch miał to operowane i jak to wyglada w praktyce. Czy dzieci szybko dochdza do siebie?

Kiedy pierwszy ząbek?

14/03/12 19:33:28

U córki pierwszy ząbek w 6 miesięcy, a u syna w 4 miesiące

Gdzie sie podział watek Białostocki????

14/03/12 08:56:48

Powiem tak na porodowce jak mi sie wody saczyły pozniej jeszcze to dawali mi szpitalne podklady pozniej jak jeszcze leżałam po cesarce to tez dawali swoje ale juz normalnie ze mna sie dało dogadać to trzeba było swoje. Tak samo z pampersami spoczątku nakladali swoje, a pozniej juz maz musiał zaniesc nasze. No i koszule do porodu daja szpitalna, a pozniej juz wskakujesz w swoja. No i ciuszki dla dzieci szpitalne, mleko jezeli trzeba dokarmiac tez jest szpitalne, kąpią tez w szpitalnych rzeczach, a reszta swoje.

Gdzie sie podział watek Białostocki????

13/03/12 21:44:00

Noworodek lezy w kaftaniku zawinięty kocykiem i nic wiecej mu do szczesia nie trzeba. Do porodu kolczykow nie mialam bo żadko nosze, obrączki nie miałam bo nie wchodzila mi na koniec ciazy na paluch. Makijazu nie miałam do pierszy i drugi raz wody mi odeszly w nocy. Dziecko jest caly czas na sali z matka no chyba, ze cos sie dzieje moj mały był mało ze mna na sali bo czesto lezał pod tlenem i tylko mi na karmienie przywozili, a jak saturacja byla niska to nawet nie przywolili go. Podklady ginekologiczne mozesz kupic w kazdej aptece takie wielkie ogromne grube ale na pierwsze dni sa idealne.

na ile godzin, minut przed porodem odchodza wody plodowe?

11/03/12 12:50:51

Pierwszy i drugi poród zaczął się od odejscia wód ale skurczy praktycznie brak