Czy są ciężarówki z Ostrowa, Pleszewa, Kalisza i okolic???

08/02/08 17:18:27

Kari ja chodzę do dr Hofman. Tak teraz spojrzałam na tego Twojego maluszka Myszka śliczny :D Kasiulka nie denerwuj się tak. Wszystko będzie ok. Ja też byłam nerwowa, bałam się jak to będzie, ale nic mi to nie dało. Zobaczysz swoje maleństwo to zapomnisz o wszystkich innych rzeczach, nawet o figurze. Ja w ciąży przytyłam dosyć sporo, no a teraz zeszłam poniżej 50kg. Fakt, karmię piersią, no i obowiązków dużo, więc bieg prawie przez cały dzień :) ale warto!!

Czy są ciężarówki z Ostrowa, Pleszewa, Kalisza i okolic???

06/02/08 18:30:14

Mój maluszek wypija narazie tylko 50ml, więcej nie chce, chyba mu nie smakuje. Jak ja chciałabym, żeby mi przespał chociaż pół nocki, ale tak niestety nie jest. Może z wiekiem będzie coraz lepiej, przynajmniej mam taką nadzieję :) Dzisiaj byliśmy na pierwszym szczepieniu i na wizycie u pani doktor, dała nam na kolki taki specyfik Debridat, bo Espumisan jakoś nie chce działać. Słyszałyście coś o tym leku? Mam nadzieję, że pomoże, bo maluszek nam się strasznie męczy przy puszczaniu ,,bączków"

Czy są ciężarówki z Ostrowa, Pleszewa, Kalisza i okolic???

05/02/08 12:20:39

Witajcie Kochane! Poczytałam, nadrobiłam zaległości,ale jakoś niewiele piszecie. Nowych ciężarówek brak. Przepraszam za tak długie milczenie, ale nie mam na nic czasu, czasami tęsknię za ciążą i tymi milutkimi kopniakami w brzuszku. Mały Adaś nie chce spać w dzień praktycznie wogóle i tak jest od początku. Niby wszystko z nim ok, troszkę męczą go kolki, ale nie przez cały dzień. W nocy budzi mi się co 2 godziny. Zaczęłam się zastanawiać czy może mam wystarczająco dużo pokarmu i czy dobry. Odciągnęłam nawet troszkę i zostawiłam do odstania, żeby zobaczyć czy wystarczająco tłusty. Zebrała się delikatna śmietanka, więc chyba wszystko w porządku. Troszkę się denerwuję. Co do badań na mukowiscydozę to ja jeszcze do tej pory nie dostałam wyników.Ale coś mi się kojarzy, że w szpitalu mówili, że jeżeli badania wyjdą źle to będą dzwonić na powtórzenie, a jeśli wszystko będzie ok to nic nie będzie przychodzić, no ale pewna nie jestem. Pozdrawiam Was serdecznie

Czy są ciężarówki z Ostrowa, Pleszewa, Kalisza i okolic???

15/01/08 18:23:50

Witajcie dziewczynki! Przepraszam za tak długie milczenie, ale brakuje mi teraz na wszystko czasu. Na początku po wyjściu ze szpitala Adaś miał fizjo;ogiczną żółtaczkę, więc baliśmy się zeby ustąpiła, a teraz małego dręczy katarek i to już trwa ponad 2 tygodnie. Cały czas go leczymy, ale narazie efektów nie widać. Mąż poszedł do pracy i zostałam sama. Synek w dzień praktycznie nie śpi, cały czas spędza przy piersi. Z opieki w pleszewskim szpitalu jestem zadowolona. Poród miałam ciężki, bo wywoływany, ogólnie wszystko trwało 12 godzin, no ale się udało. Duża w tym zasługa położnej oraz lekarza. Dużo im zawdzięczam. Pozdrawiam gorąco Jak tylko znajdę chwilę to będę do Was zaglądać!

Czy są ciężarówki z Ostrowa, Pleszewa, Kalisza i okolic???

01/01/08 21:11:11

Cześć dziewczynki!!! Ja już jestem po.... I maleństwo razem ze mną w domku Świat przewrócił nam się do góry nogami i nie mam czasu na nic... Zajrzę jeszcze do Was jak będzie więcej czasu i opiszę jak było :lol: