Nauka gry na gitarze

23/04/16 21:31:43

Moja 6 letnio corka miala 3 lekcje...jest zachwycona!ma swietnego nauczyciela!sama wybrala sobie ze chce sie uczyc na gitarze wiec oby Tak dalej:) na Razie cichymi nutki :D

Dobre obozy dla dzieci

23/04/16 21:25:23

[quote="zrolowana":lf3n9ibs]To zależy czego chcesz dla dziecka. Są różne obozy tematyczne, jak powiązane z nauką angielskiego, tańca, pływaniem, strzelaniem a nawet z rysowaniem mangi i anime (wszystko zależy od wieku i preferencji pociechy). Jeśli zaś chcesz, żeby nabyło trochę samodzielności to z mojego doświadczenia mogę polecić obozy harcerskie. Tylko to nie jest coś, gdzie się po prostu dziecko zapisuje, najpierw powinno trochę pochodzić na zbiórki i nabrać wprawy. Dodatkową zaletą jest zwykle niski koszt takiego wyjazdu, a czasem dzieciaki same organizują sobie zbiórkę finansów;) zresztą harcerstwo gorąco polecam w ogóle
No wlasnie czy ktoras Mama wyslala dziecko z empikiem na oboz?albo czy byla moze razem z nimi na takim obozie,iem ze Sa i tego Typu organizowane obozy czyli dla rodzicow z dziecmi;)

blokada psychiczna a zajscie w ciaze

23/04/16 21:10:32

Pukapuk dziewczyny Co u was:)?

IN VITRO

23/04/16 21:08:37

No ni bylo mnie Tyle a tu wysyp dzieciaczkow i ciaz..Zanim to wszystko ogarne moje kochane to dla wszystkich mamus serdeczne z calego serca gratulacje :brv: :brv: :brv: :lol2: :lol2: :yea: :puk:

~~~*** Listopadówki 2012 ***~~~

22/12/14 14:35:04

Dziewczyny na druga ciaze Nigdy nie ma dobrego Momentu:))) Ale swietnie jest jak rodzenstwo ma ze soba Kontakt w przypadku Malej roznicy Wieku.widze to po moich dziewczynkach,warto naprawde szybciej dzialac i nie odkladac na pozniej... ...Ale latwo mowic sama sie zastanawialam czy chce drugie dziecko, Ale teraz nie zaluje... Moja zosia Tez mnie zaskoczyla Tym pieknych wyznaniem,gdyz ona raczej Skryta jest a tu takie cos;) Ale u Nas wieje!makabra!