WRZESIEN 2007

25/02/09 15:54:13

Kasia ups, raczej o inne miesce na komentarz Tobie chodzi :oops: , ale już nie moge wymazać. Esta witaj :D, na temat częstotliwości podawania środków przeciwbólowych się nie wypowiadam ponieważ do i tej pory mało ich używaliśmy. Dori super że wizyta u ortopedy dobrze wypadła :D Jama po jakimś czasie dowiedziałam się że nie jest to jedyne wyjście, które zresztą świetnie sprawdza się u facetów :wink:, udanego załatwiania wizy :) Beata faktycznie wymagające Twoje dzieciaki i kosztowne, ale tak to jest jak chce się kupić coś lepszego :)

WRZESIEN 2007

25/02/09 14:04:51

Hej. Skarmia masz bardzo ładnego synka :D Jama w oddredowanych włosach też fajnie wyglądasz, zastanawiałam się jak to zrobiłaś, bo kiedyś chciałam zafundować sobie dredy ale zniechęciła mnie opinia że żeby z nich zrezygnować trzeba ściąć włosy :lol: Kasia świetny montaż. profesjonalna robota :okk:, ale maleństwa szkoda :cry: , tragedia dla całej rodziny :( Widzę że sezon chorobowy nadal trwa, zdrówka wszystkim potrzebującym życzę :arrow: :arrow: :arrow: A my niedawno wróciliśmy z ostatniego szczepienia infanrixem, tylko się zgapiłam bo kobiety powiedziały że mogliśmy razem z prevenarem to połączyć, no coż pójdziemy w kwietniu. Generalnie Julian był bardzo dzielny no i zagadywał wszystkich do okoła :lol: . Tradycyjnie nie zmierzony, natomiast zalicza się do wagi lekkiej- 11200. A jeszcze po wizycie pielęgniarki mnie zaszokowały. Zapomniałam zapytać się lekarki więc jako że te panie zanją się na rzeczy zapytałam o szczepienie przeciwko ospie i stwierdziły że są jak najbardziej za, ale jestem pierwszą osobą która się o to pyta :shock: i Julian byłby pierwszym szczepionym u nich na to dzieckiem :shock:

WRZESIEN 2007

20/02/09 15:42:01

Cześć. Marlenka z Klauduni kobieta w każdym calu to i takimi akcesoriami zainteresowana jest :lol:. Oby jej to żelazo się wyrównało i problem zniknął :arrow: bu bu świetny jest Olek z tym pączkiem, z powagą zajada :lol: Julian pączkiem pogardził na rzecz chleba z masłem, śmialiśmy się że jeszcze nie wie co dobre :) a filety z ryb rzadko kupuję właśnie z powodu o którym pisałaś :x staram się szukać filety panierowane lub wędzone chociaż wiem że to nie to :? Tosemja łał, ale wielkie i apetyczne wyszły Wam te pączki 8) a Matysia na zdjęciu jako córka marynarza prześliczna :) Miki gratki dla Zuzi za bezbolesne rozstanie ze smoczkiem, fajnie macie że ten etap już za Wami :D Też zaraz idziemy na sanki bo tak jak Kikin pisała w końcu u nas śniegu napadało i trzeba korzystać z końcówki(mam nadzieję) sezonu.

WRZESIEN 2007

19/02/09 23:02:17

Hej. Uff, nadrobiłam :) Wpadam tylko żeby piękne fotki pochwalić i uciekam, bo ciężki dzień za nami. Julian w dzień spał tylko 15 min. bo obudził go dzwonek do drzwi :?a że stwierdził że jest wyspany to cały dzień spędziliśmy na intensywnej zabawie w celu dotrwania do wieczora. Zasnął po 19 a o 21 pobudka z płaczem, no ale już jest wszystko ok. sytuacja opanowana i mam nadzieję że spanko do rana :wink: Patyśka Filipek uroczy i rośnie aż miło popatrzeć :) Ladyefa śliczny chłopak z Damiana, a odnośnie sanek to chyba w Realu widziałam takowe z możliwością dokupienia oparcia osobno i możliwe że poprostu ich nie zauważyłaś :) Olga bardzo ładne ujęcie i o ile dobrze pamiętam to Kamilce mocno włosy zjaśniały :) Berni kolejny raz jestem pod wielkim wrażeniem wspólnych zdjęć Hanki i Janki :D , nie dziwę się że czujesz się spełniona, one są boskie 8) Miki hmm Zuzi dawno nie pokazywałaś :hm: , no i strasznie mnie ciekawi jaki miałaś pomysł na nowy image mieszkania :)

WRZESIEN 2007

18/02/09 23:22:42

Beata gratki trzech tysiączków :D, ale pyszności zapodałaś a pierwszy post superowy 8) Berni no, pełen sukces sedesowy :lol: :lol: Dobranoc :) [/b]