GRUDNIÓWKI 2007 :D

26/07/07 09:41:42

No to naprawdę nie wiele przytyłyście! A niektóre z Was nawet schodzą z wagi...zastanawiam się skąd u mnie taki skok 8 kg? Zaledwie w ciągu ostatniego miesiąca przybyło mi 4!! Wcale się nie objadam, nie jem słodyczy, chodzę na basen...myślałam, że sie zmieszczę w 15 kg, ale chyba nie da rady...cóż, trzeba się będzie wziąźć za siebie po wszystkim. Ale chyba nie ma co się przejmować za bardzo takim szczegółem jak waga?

GRUDNIÓWKI 2007 :D

25/07/07 18:09:12

Wreszcie pojawiają się u mnie powolutku łagodne ruchy maluszka! :D Słodkie i cudowne uczucie! Usłyszałam dziś na wizycie u gina bicie serca. Podczas badania mały zaczął się nagle ruszać! tak jakby chciał przekazać , że nie podoba mu się całe to badanie - uciskanie brzucha i naruszanie jego terytorium! uciekał od sondy rejestrującej akcję serca i mogłam wyraźnie poczuć i usłyszeć jego kopniaki. Co za wrażenia!!! Przytyłam już 8 kilo od poczatku!!! Na dodatek lekarz zaleca jedzenie słodyczy, bo poziom cukru jest za niski...a ja nie lubię, wolę ogórki i sledzie :D no i kolejne usg już wkrótce, nie mogę się doczekać! może dowiem się wreszcie co ten mały nerwusek ma pomiędzy nóżkami?

GRUDNIÓWKI 2007 :D

16/07/07 22:24:14

:D WITAJCIE!!! :D Stęskniłam się już za ciążowym forem! Fajnie znowu być z Wami. Właśnie wróciłam z gorącej chorwacji w nadziei znalezienie trochę chłodu na polskiej ziemii, a tu taka upalna niespodzianka :x Mam troszkę zaległości i nie wiem czy już podejmowałyście ostatnimi czasy ten temat, a mianowicie: SZKOŁA RODZENIA. Zapisujecie się do takiej szkółki? i kiedy jest na to najlepszy czas? Czy już? Chętnie bym się juz zapisała, ale do porodu jeszcze daleko, więc pewnie do tego czasu zapomnę tych wszystkich oddechowych sztuczek :roll:

GRUDNIÓWKI 2007 :D

20/06/07 22:43:44

czy możecie mi podac linka do galerii? nie mogę znaleźć!!

GRUDNIÓWKI 2007 :D

20/06/07 11:25:41

Witam:) Z tego co pisałyście kilka stron wczesniej to nie wiele przytyłyście od początku ciąży! Moja waga wskazuje już 3 kilo wiecej i naprawdę to czuję! talia zaczyna zanikać, bruszek wybiło - to akurat normalne, ale poza tym ramiona jakieś takie pulchniejsze...No i cycki skoczyły sobie o rozmiar w górę, z tego akurat nie jestem zadowolona bo i tak były duże! Jeśli chodzi o smaki to zajadam sie kiszonymi ogórami i śledziami, których dotąd nienawidziłam. Nie znoszę natomiast ukochanych niegdyś słodyczy. Jeśli chodzi o imię to u mnie będzie: Nadia, Natasza lub Igor, Mikołaj. Ruskie klimaty heheh