RODZIĆ NATURALNIE CZY LEPIEJ CESARKA?

29/10/07 21:41:36

Jeśli mówimy o cesarkach to od razu teraz przychodzi mi na myśl przypadek z Krakowa trzech kobiet zarażonych paciorkowcem. Wiem że to przypadek bo mogło się zdarzyć przy każdej innej operacji i może to głupie ale teraz tym bardziej nie zdecydowałabym się na cc. Trzymajmy mocno kciuki aby te mamy wróciły jak najszybciej do zdrowia i do swoich dzieci :cry:

Warszawa Szpital na Solcu

14/09/07 18:40:06

ja też planowałam urodzić na Solcu ale minął mi termin porodu i zaczęłam uczęszczać na KTG do Orłowskiego bo na Solcu były kolejki i w rezultacie dziesiątego dnia po badaniu zostawili mnie na oddziale i rano tam urodziłam. Jestem na prawdę bardzo zadowolona z opieki w tym szpitalu choć nie jest super odnowiony. Z miejscem też nie mają problemów bo to raczej do nich odsyłają z innych szpitali.

RODZIĆ NATURALNIE CZY LEPIEJ CESARKA?

14/09/07 18:17:17

No to sytuacja jest jasna, ile porodów tyle opinii ale nie mogę oprzeć się wrażeniu że zwinne rączki szyjących lekarzy po porodzie mają decydujące znaczenie :)

RODZIĆ NATURALNIE CZY LEPIEJ CESARKA?

07/09/07 18:21:15

Trzymam kciuki za Wasze fasolki i groszki w drodze :) Ja też chciałabym aby mój synek miał w przyszłości rodzeństwo. Dziewczyny, tak na prawdę to naszym dzieciom jest zupełnie obojętne jaką drogą przyjdą na ten świat. Najważniejsze że są wyczekane, najdroższe i kochane :D

RODZIĆ NATURALNIE CZY LEPIEJ CESARKA?

06/09/07 10:29:54

Wybaczcie jeśli którąś z Was uraziłam bo nie miałam tego na celu :( Obalam tylko stereotyp że po porodzie siłami natury cierpi się bardziej niż przy cc bo akurat w moim przypadku było odwrotnie i moja przyjaciółka miała większe problemy po cc niż ja. A z tą dumą to chodzi po prostu o czystą satysfakcję z tego, że rodzisz sama ty a nie operacyjnie i nie wyolbrzymiajcie moich słów. Przecież nie musicie podzielać mojej opinii. Pozdrawiam :)