Leszno, Rawicz okolice

04/01/10 22:14:14

cześć dziewczyny :D dawno się nie pokazywałam :oops: mam pytanko bo może któraś z Was albo Waszych znajomych miała kontakt, szukam sprawdzonego stomatologa dziecięcego, tydzień temu zauważyłam u Matusia biały osad przy dziąsłach na górnych przednich zębach, myślałam że to taki chwilowy nalot i po dokładnym szczotkowaniu zejdzie ale niestety :? Mati chętnie myje zęby, pasty daje mniej niż zalecają bo jeszcze dokładnie nie wypluwa wszystkiego. Jeśli znacie kogoś dobrego to proszę o jakiś kontakt Buziaki :sss:

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :) (2)

21/08/09 18:55:35

sytris 40kg :shock: respect! [quote="Izunitka":1o6vmxfg] Magda wróżka Izunitka przepowiada deszcz dziś w nocy
marze o tym :lol: Tygi witaj!!! :sss: jak się ogarniesz to pisz! [quote="Izunitka":1o6vmxfg] Magda mówisz że Ty egzorcyzmy w Karpaczu odprawisz :)
dopiero zacznę :lol: :lol: :lol: :lol: idziemy na plac :D

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :) (2)

21/08/09 18:40:21

pauli super że wakacje udane! :D niecha bardzo współczuję Ci tych migren, jesooo ja raz w życiu miałam chyba w wieku 19 lat i leżałam plackiem a każdy ruch powodował okropny ból :x a dieta do maja 2010 po przyczytaniu daty przeraża ale jak będziesz już jakiś czas jadła w ten sposób to się przyzwyczaisz i nawet nie zauważysz jak ten czas minie co to jest?! jakieś pamiętniki :evil: może by tak ktoś (AMA!) zapytał Nas czy chcemy mieć SWOJE pamiętniki! Joanna :shock: u Was leje?! u Nas od jakiegoś tygodnia kropla nie spadła a od wtorku upały a co do sytuacji w domu to mam nadzieję że szybko się polepszy :) mrówka widzę, że wyjazd udany! :D

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :) (2)

21/08/09 17:02:20

czeeeeeeeeeeść :D wczoraj poza domem, dzisiaj od rana sprzątanie chaty bo jutro jedziemy do Karpacza, wracamy w poniedziałek wieczorem, Mati zostaje u dziadków :) piszę tak na zapas w razie pytań :lol: [quote="ToJa":d5wzc814] a sypialnia już skażona i to jak :) :oops:
po ścianach poszło??????? :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: potem doczytam reszte, przerwa na obiad :wink: [/b]

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :) (2)

19/08/09 16:44:55

obiad już zjedzony, dzisiaj nieco wcześniej, tzn tylko ja zjadłam bo Mati śpi a M wiadomo wczoraj na mieście rozwalił mi się wózek, strzeliła śruba łącząca dwie rurki i spadł na jedną stronę, na szczęście nie było to jakoś bardzo daleko od domu i mały szedł po nóżkach a ja go pchałam jak można to tak nazwać bo co chwile zjeżdżał mi na jedną stronę a jakie kurfffyyyy latały :lol: sytris dzięki :D mi też się podoba, w ogóle wszystkim się podoba i w najbliższym czasie raczej będę miała taką długość :D a ja nie nienawidziłam spać w wykrochmalonej pościeli i wtedy dziękowałam temu co wymyślił kore :lol: kurcz Ania czyli :sw: przyjechała z obstawą :lol: żonka no dietka dukana fajna ale Twoja pt. "Iga i Kuba" przyjemniejsza :lol: a jak skuteczna :shock: :D odnośnie zachowania dzieci to Mati od jakiś 2 tygodni momentami jest tak nieznośny że mam ochotę go sprać :evil: najlepszym hitem jest plucie, pluje na podłoge albo kanape i z szyderczym uśmieszkiem patrzy czy ja aby na pewno to widziałam :evil: dzisiaj przyjechał na chwile M do domu wysłać jakiegoś maila czy coś, ja w tym czasie zmywałam, Mati pobiegł do sypialni i darł się na całe gardło taaaataaaaa, maaaaamaaaa!!!! jak nikt nie przyszedł przybiegał do pokoju i pluł na pogłoge, wyniosłam go do łóżeczka, momentalnie w ryk, aż się czorwony zrobił i w dodatku udawał że się dusi, ja stałam pod drzwiami i patrzyłam przez szybę, weszłam po 15 minutach, cisza, pytam czy będzie grzecznym chłopczykiem kiwa że tak, mówię że nie wolno pluć na podłogę, czy nie będzie pluł, On nic, pytam drugi raz kiwnął że nie będzie, wyjęłam go, inne dziecko sytris takie pindy się niestety zdarzają :evil: hmmmm Mati jeszcze nigdy nie uderzył żadnego dziecka, bawi się praktycznie z każdym a ma kontakt na prawdę duży: Bartek synek znajomych 2 lata i troche, widzimy się przeważnie w soboty wieczorami, bawią się ładnych kilka godzin, Arek synek astrid z naszego forum też troche ponad 2 lata, chodzimy razem na spacery, Dawid prawie 1,5 roku synek mojej koleżanki (kurde sami chłopcy gdzie On sobie laske znajdzie :lol: ), potem mój chrześniak 4,5 roku z Nim Mati bawi się na prawdę super a Bartek bardzo opiekuńczy jest, nawet Matiemu kiedyś skarpetki zakładał jak sobie zdjął :lol: , moja chrześnica z którą mały lata i piszczą, skaczą i co tylko i jeszcze kilka innych dzieciaczków z którymi widuje się rzadziej jatoszka mam nadzieję, że to mieszkanko jednak Wasze będzie! :) atm buziaki dla męzusia z okazji urodzin :D a na ten hotel gdzieś się natknęłam w ofertach, pamiętam nazwę, i bardzo dziękuję za info i czekam na foto oczywiście :D aaa i gratuluję kopniaczków, to takie fajne uczucie :D ale post :shock: nie musicie czytać :lol: