ciążówki Bydgoszcz

05/10/07 21:21:45

Mania 79 super łóżeczko :D :D :D

Bydgoszcz-opinie na temat porodówki w Bizielu

04/10/07 13:53:38

G co do pozycji rodzenia to nie jestem w stanie pomóc bo ja miałam poród pośladkowy :( i musiałam rodzić leżąc

ciążówki Bydgoszcz

04/10/07 13:40:04

witam :D Ale wy duzo piszecie :) Ja nie miałam ostatnio za duzo czasu i nie zagladałam :oops: :oops: ale obiecuje ze sie poprawie :) Moja mała śpi więć mam chwile czasu :lol: Ja pracuje więc z tym czasem to u mnie czasem kiepsko a Ada jest w takim teraz wielku że wymaga ciagłej uwagi.Czasem nawet 5 minut nie da mi posiedzieć przy kompie bo zaraz na kolana sie gramoli albo jeczy zebym sie przyszła z nia bawić. AgnieszkaH współczuje bólu zęba :? i obyś szybko się go pozbyła. Miło mi że jesteśmy z tego samego osiedla :) A dzisiaj przypaliłam ryż :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: pierwszy raz mi sie to zdażyło

ciążówki Bydgoszcz

28/09/07 14:01:22

witam :D Mam na imię Justyna i jestem mamą ponad rocznej Adusi.Mieszkamy na Szwederowie :) Nie jestem w ciąży ale mam nadzieje ze pozwolicie mi żebym od czasu do czasu popisała troszke z wami :wink: Pozdrawiam wszystkich.

Bydgoszcz-opinie na temat porodówki w Bizielu

28/09/07 13:58:18

Ja rodziłam w Bizielu i jetem bardzo zadowolona.Opiekie miałam bardzo dobrą zarówno podczas porodu jak i po. Co do prywatnej położnej to duzo osób ma i nic nie mają przeciwko temu. Przyporodzie moze być jedna osoba mąż ,siostra ,koleżanka czy ktokolwiek inny ,pozalają na to bez problemu. Ja miałam poród patologiczny bo Adusia była ułożona posladkowa a rodziłam normalnie więc nie pozwolili być mężowi przy porodzie ale zaraz jak urodziłam zawołali go żeby p[rzeciał pępowine.Pozwolili mu nawet o 2 w nocy żeby chwile ze mną pobył po porodzie na sali. Co do odwiedzin to nie ma stałych godzin można odwiedzać o każdej poże dnia. To chyba byłoby tyle. Nic sie nie martw na pewno wszystko będzie dobrze.