Dyskopatia a ciąża

24/04/09 07:24:06

Widzę, że bardzo dawno nikt tu nie zaglądał :( Mam jednak nadzieję, że u Was wszystko w jak najlepszym porządku - kręgosłup nie daje się we znaki i rodzą się śliczne bobaski :) Ja chciałam się z Wami tylko po cichutku podzielić radosną nowiną - po 1,5 roku prób udało nam się wreszcie zajść w ciążę :) Bardzo się cieszymy i wierzymy, że tym razem nie stanie się nic złego, bezpiecznie donoszę ciążę i urodzę zdrowego dzidziusia :) Wróciły jednak obawy co z kręgosłupem w takiej sytuacji, na jaki poród się zdecydować, czy SN nie skończy się dla mnie nie tak jak powinno, czy CC jest najlepszym wyjściem dla dziecka???? Powiem szczerze, że mam wielki dylemat.... Co prawda do rozwiązania jeszcze dużo czasu, ale już zaczynam o tym myśleć... Trzymajcie za nas kciuki i odzywajcie się czasami :)

Dyskopatia a ciąża

14/12/08 19:42:47

Witajcie moje drogie :) Jakaś cisza u nas... Nic się nie dzieje... Ale może to dobrze, bo przynajmniej nie dzieje się nic złego :) U mnie ok, kręgosłup nie daje o sobie znać, ale ja nadal nie robię dla niego nic dobrego... I strasznie z tego powodu mi wstyd :( Poza tym nadal staramy się o dzidzię i nic z tego nie wychodzi. Niby wszystko ok, hormony w porządku, jednak coś nie pozwala nam zajść w ciążę... :( Smutno mi z tego powodu i powoli zaczynam tracić nadzieję. Minął rok od poronienia, wiele dziewczyn które później niż ja przez to przeszły jest w ciąży, a my nic... Pokciukajcie, żeby się nam udało... AniaMartyna, a jak ty się czujesz kochana? :) Jak maleństwo? Dziewczyny, z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych, radosnych i rodzinnych świąt. Spełnienia noworocznych postanowień i tego, by nadchodzący rok był jeszcze lepszy niż ten, który właśnie się kończy :))) Ściskam Was bardzo, bardzo mocno

Dyskopatia a ciąża

26/10/08 09:26:54

AniaMartyna GRATULUJĘ :) Nawet nie wiesz jak się cieszę!!!! Boże jak ja bym te ztak chciała... Mam nadzieję, że niedługo i do nas uśmiechnie się los :) Ściskam mocno kochana i na początek życzę Ci wspaniałych 9 miesięcy!!! :lol: Madziam, zazdroszczę Ci determinacji. Ja nadal nie mogę się zebrać na głupi basen, a co dopiero na TaiChi... :( Ale niestety będę musiała coś zrobić, bo o ile na razie kręgosłup jest ok, to tyłek rośnie mi na potęgę... Trzeba zacząć się ruszać :) Skoro nie zmotywowały mnie bolące plecy, to może zmotywuje figura, a właściwie jej brak :) Ściski słoneczne!!!

Dyskopatia a ciąża

15/10/08 15:33:08

Słyszałam, że Tai-Chi jest doskonałe na kręgosłup - podobnie jak joga i pilates. Ale te wszystkie ćwiczenia trzeba wykonywać pod czujnym okiem instruktora :) Madzia fajnie, że jesteś :) pozdrowionka dla Was wszystkich kochane :) A ja od dziś mam 3 dni urlopu i spadamy do mamusi :) mniam, w końcu zjem coś smacnziutkiego!!! Buziaki :D

Dyskopatia a ciąża

08/10/08 19:48:49

Dziewczyny, normalnie spadłyśmy na drugą stronę :) Jak to możliwe?! :) Witam się po dość długiej nieobecności. Cieszę się, że u Was w miarę ok, choć nie tak radośnie jakbyśmy chciały... Uważajcie na siebie kochane, a winogrona i inne ustrojstwa zagrażające naszemu kręgosłupowi omijamy z daleka i mówimy im NIE! :) U nas po staremu, w ciąży niestety też nadal nie jestem (dziś 2 dc) :( Ale na szczęście kręgosłup nie daje o sobie znać. A to niebagatelna sprawa :) Za to moje drogie, muszę się Wam pochwalić - dostałam awans. Nie wiem jak to będzie, bo już nie mam gdzie rąk podziać, tyle roboty, ale jakoś dam rade... :D Najważniejsze, że coś się zmieniło, podniosę kwalifikację, zdobędę nowe doświadczenia i nie będę tyle myśleć o dziecku. Może wtedy łatwiej zaskoczymy :) Ściskam Was serdecznie, postaram się zaglądać częściej Buziaki :* pe.es Z moich ćwiczeń i basenu oczywiście nic nie wyszło, poproszę o kopa w tyłek i mobilizację :)