****STYCZNIÓWKI 2011 ****

08/05/12 07:35:14

Witam, widzę, że cięzko idzie tu konwersacja więc może zaproszę Was na inne forum na wizażu : http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=560813

****STYCZNIÓWKI 2011 ****

18/04/12 08:43:40

Witam, Mam pytanko.... ostatnio mam problem z małym, przez jakieś 2-3 tygodnie nie ma nocy żebym nie musiała przebierać małego w nocy, bo cały się osiusia. Staram się mu dokładnie zapinać pampersa, nawet siusiaka już ustawiam tak, żeby było ok ale wszystko na nic. Czy któraś z was też ma taki problem? Już nie wiem co mam robić, piżamek nie nadążam prać. Z początku myślałam, że pampers jest przepełniony i dlatego wylatuje na zewnątrz, ale ostatnio był prawie suchy a piżamka i tak była mokra:/ Znowu mi się rozchorował. W poniedziałek zaczął mocniej kaszleć(kaszle non stop, bo i katar ma cały czas) i poszłam do lekarza, żeby go osłuchali. Pani Doktor nie wiedziała, czy to koniec starego czy początek nowego. Przepisała tylko syropki na kaszel i kazała stawić się w środę do kontroli. Wczoraj rano zaczął gorączkować (38,5), więc jak wróciłam z pracy znowu poszłam do lekarki. Była inna, osłuchała i powiedziała, że niby czysto ale słyszy, że coś tam jakby zalegało. Nie chciała zapisywać antybiotyku. Dostaje mukosolvan, bo ma brzydki, mokry kaszel. Wczoraj popołudniu znowu gorączkował i słyszę, że jak wydycha coś rzęzi (tak jakby coś się zatkało i nie mógł głębokiego wdechu wziąć). Obawiam się, że poszło na oskrzela:( w Nocy znowu temperatura prawie 39 stopni. KOSZMAR Znacie jakieś domowe sposoby na zapalenie oskrzeli?

****STYCZNIÓWKI 2011 ****

06/04/12 08:08:39

Filip urodził się 10 stycznia 2011r. Do żłobka chodzi od września, ale więcej go tam nie było niż był (choroby). Z każdym miesiącem jest coraz lepiej, mimo że ma cały czas katar. Mam nadzieję, że niedługo uodporni się i nie będzie z nim już takich problemów. Może jak ząbki wyjdą też już będzie lepiej. Bardzo lubi chodzić do żłobka, też lubi ludzi i inne dzieci. Szaleje za swoim sześcioletnim kuzynem. To jest moje pierwsze dziecko, ale w planach mamy następne. Nie pracuję długo, bo do 12tej, ale mimo to małego odpieram o 14.30. Te 2,5 godz. jest jak zbawienie, zawsze coś można zrobić. Jak wróci nie mam życia (tylko mama i mama).

****STYCZNIÓWKI 2011 ****

05/04/12 07:45:03

Witam, I jak tam madziorka smoczek się znalazł? Może uda wam się oduczyć smokania:D Co do porządków... okna już umyłam, a resztę robię stopniowo jak mały jest w żłobku, bo inaczej nie dam rady (mała przylepa). Dzisiaj też mieliśmy ciężką noc... nie obyło się bez ibufenu. o 6tej myślałam, że się nie zwlokę z wyrka do pracy. Na szczęście mąż niedawno dzwonił i powiedział, że Filip wstał sam (bez budzenia) i nawet nie marudzi, więc nie jest źle. Życzę miłego dnia.

****STYCZNIÓWKI 2011 ****

03/04/12 07:20:12

Witam, my też używamy Dentinox, ibufen daję jak już widzę, że maść nic nie daje a mały strasznie cierpi, no i przy gorączce (nawet jak ma 37,5, pani neurolog kazała). Na tym forum strasznie mały ruch był i pewnie będzie:) ale mimo to dobrze, że chociaż czasami ktoś się odzywa. mały ma tą samą wagę od jakiś 3 m-cy, trochę gubi w pasie ale się wyciąga więc to się równoważy. miłego dnia życzę:)