boli mnie brzuch po łyżeczkowaniu

01/12/08 14:12:09

Witajcie, chyba mam problem. Tydzień temu w poniedziałek miałam zabieg, dzieciątko obumarło w 10 tyg. To moje trzecie łyżeczkowanie i pierwszy raz tak długo boli mnie brzuch. Kilka dni po zabiegu miałam tylko plamienie ale w sobotę zaczęła mi lecieć czysta krew i od wczoraj boli brzuch, dziś nawet na zakupach aż mnie skręciło z bólu. W czwartek mam wizytę, czytam o krwawieniu ale nie mogę znależć nic konkretnego o bólu brzucha, proszę o pomoc

Krótka szyjka a seks

29/11/08 16:58:16

No i po raz drugi mi się nie udało, właściwie muszę przejść do tematów o poronieniu... bardzo na siebie uważałam, mąż był cudowny, byłam pełna nadziei i nagle w 10 tyg plamienie, lekki ból brzucha szybko do szpitala i usg i znowu, tak jak w tamtym roku szara plamka bez oznak bicia serca. nie wiem jak sobie radzić, nic już nie rozumiem z tego życia :cry:

Krótka szyjka a seks

09/11/08 10:13:07

Moja droga, nie jestem jakąś seksoholiczką co to się obejść nie może, pytam jedynie. W momentach zwątpienia warto jest porozmawiać z osobami, które mają podobny problem, pozdrawiam!

Krótka szyjka a seks

07/11/08 19:28:42

Czy któraś z Was jest po amputacji szyjki macicy, jest w początkowych tygodniach ciąży i boi się zbliżenia tak jak ja??????? W tamtym roku poroniłam, zaczęłam krwawić zaraz po seksie więc mamy z mężem uraz ale jednak przed nami dłuuuuuuuuuuuugie 8 miesięcy... proszę o wsparcie bo krew nie woda i zaczyna być ciężko... :?

Dopegyt

29/10/08 20:22:27

Już jestem po wizycie u lekarza, który leczy moje nadciśnienie, zwiększył mi dawkę do trzech tabletek dziennie ze względu na to, że mój organizm źle zareagował na odstawienie poprzednich leków i zbyt małą dawkę Dopegytu