BRAK OKRESU, ZAPALENIE OSKRZELI A ZAŻYWANIE YASSMINE

16/08/08 10:24:07

wczoraj dostałam okres :o)

BRAK OKRESU, ZAPALENIE OSKRZELI A ZAŻYWANIE YASSMINE

15/08/08 07:14:00

Własnie przeczytałam ulotke a tam pisze tak: Substancja czynną jest amoksycylina. "Jednoczesne przyjmowanie amoksycyliny i doustynych środków antykoncepcyjnych może osłabiać działanie środków antykoncepcyjnych" A mówiłam lekarce że biorę tabletki.... Szkoda gadać.... Dziękuje za odpowiedź.

BRAK OKRESU, ZAPALENIE OSKRZELI A ZAŻYWANIE YASSMINE

14/08/08 20:20:56

WITAJCIE! Od poniedziałku zażywam antybiotyki na zapalenie oskrzeli. Skończyłam we wtorek brac drugie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. Teraz jestem w 7-dniowej przerwie i nie dostałam okresu. Miesiąc temu dostałam okres od razu po odstawieniu. Czy jest możliwe że choroba spowodowała przesuniecie okresu na późniejsze dni? Wiem że tak jest bo jak nie bralam tabletek a byłam chora to okres mi się spóźniał. Dzięki za odpowiedź!

WPROWADZENIE NOWYC POKARMÓW PO 4 MC ŻYCIA

08/07/08 07:46:47

witam! Proszę o radę: co najpierw, o której godzinie wprowadzić nowy posiłek dla 4 mc dziecka. WOjtuś jest na mleku modyfikowanym. Aha czy kaszka bezglutenowa to np. z NESTLE kleik mleczno-ryżowy? Bo chciałbym mu podać jedną łyżkę wieczorem do mleka (moze by mi dłuzej spał). Dziękujęi pozdrawiam Bogusia

SEN, WSZYSTKO O ŚNIE< O PROBLEMACH< O ZASYPIANIU ITP

09/06/08 06:15:22

monika132 Mój WOjtek (prawie 3miesiace) ma podobnie. Idzie spać ok 20.00 budzi się na pierwsze karmienie nocne przed 1.00 (podanie smoczka nie pomaga). Od tego karmienai sen jego jest niespokojny i z reguły budzi się między 4.00 a 5.00 i pobudka, dopiero zasypia po zabawie-gaworzeniu ok.6.30, a mnie wtedy wcale nie chce się już spać. Może w twoim przypadku to są faktycznie ząbki, może za dużo śpi w dzień. Mój syn ma od 2-3 drzemki. Są on najczęściej 2-3h po poprzednim spaniu.Trwają z reguły najwięcej do 2h ale rzadko. Jezeli wizyta u lekarza Cię uspokoi to idź. dziunietka Wydaje mi się że nasze zmęczenie powoduje że wypisujemy głupoty. Przecież to forum ma nam pomóc i dodać otuchy :D Wiesz mój Wojtek dopiero od niedawna pozawala mi coś zrobić,ale nie trwa to długo do pół godziny.Czasami ma dobry humor i pozwala mamie na więcej :) .Zostawiam go wtedy w łózeczku z włączoną karuzelą lub na macie edukacyjnej. A jak zaczyna już marudzić to zreguły zaczynam do neigo głośno mówić aby wiedział że jestem blisko. Wczoraj np położyłąm go na sofę jest ona naprzeciw otwartej kuchni i głośniej do niego mówiąc mogłam spokojnie zrobić kolację. Ale to zależy do jego nastawienia... Jeżeli chodzi o ten płacz - to zazwyczaj jest on bez łez wtedy wyczekuję i słucham. Nie podchodze od razu. Jeżeli się rozpłacze na amen to wtedy podchodze. Jest też i tak, że bawiąc się z nim musze wyjsć na dłuzsze posiedzenie do WC :? , no a on w ryk, no ale cóż musimy to przeżyć, no chybaże narobiłabym w majtki :P lub myję włosy albo ktoś puka do drzwi. Nie chcę go zawsze brac na ręce, powinien wiedzieć że krzywda mu się nie dzieje. i tak za dużo go w ciagu dnia nosimy, na szczęscie juz nie do zasypiania. Ale ogólnie lubi sie nosić i chyba jak zacznie juz siedzieć kupimy nosidełko. Moja teściowa rzadko do nas przychodzi bez zaproszenia :). Ale mam juz sposoby na nasz syf:). Jak Łukasz jest w domu to zajmuje się małym a ja sprzątam, tzn. w salonie jest posprzątane i w kuchni, sypialnia raz dwa, a pokoik małego jest bardziej zagracony, ale też jak mały spi coś w nim zawsze poukładam. Nie pzrejmuj się teściową. ja z reguły sprzątam lub gotuję jak mały śpi, a jak nie śpi to spędzam z nim czas. Mnie taki rozkład odpowiada, no i mój mąż jest bardzo pomocny w dzień :-). Pozdrawiam i fajnie dziewczyny ze możemy sobie tak do siebie pisać :D DAMY RADĘ!