*****WRZEŚNIÓWECZKI 2010*****

18/04/10 13:47:59

przepraszam ze sie tak wtrace kuleczko mam prosbe wyslij mi na moj mail daria_ka@interia.pl NASZ adres nadal jestem w tej anglii i nie mam jak popisac ;) a n-k tez juz nie mam.. pozdrawiam wszystkie ciezaroweczki :)

Mama muzulmanka :)

25/06/09 16:54:32

[quote="MorningSleepless":25ie824i]Witam jennefer chyba zartujesz. Albo ja czegos nie zrozumialam. Nie znam Koranu i co prawda dawno Biblii na oczy nie widzialam, ale doskonale pamietam, ze sa w niej wersety mowiace zarowno o milosierdziu Boga, jak i jego sprawiedliwosci i karze za grzechy. I wcale jedno nie wyklucza drugiego, zalezne jest od konkretnego przypadku. Chyba cos slabo ta Biblie czytalas, skoro piszesz, ze nie ma w niej slow na ten temat a oparte sa jedynie na tradycji i poganstwie.
bardzo sie mylisz do Biblii zagaldam w zasadzie codziennie :wink: o milosierdziu oczywisci pisze i o karze za grzechy rowniez ale ja mialm na mysli akurat konkretnie nauke o piekle w ktorym ludzie mecza sie za swe grzech. moze nie wyrazilam sie zbyt jasno.chodzilo mi konkretnie o pieklo. o ktorym Biblia nic nie mowi :wink: i tez chetnie poczytam jak wygladal wasz slub :D

Mama muzulmanka :)

25/06/09 12:14:13

Emili masz racje... straszono :wink: ale czy ta nauka ma swoje podstawy w Biblii?? dziewczyny swoje przekonania opieraja na Koranie w ktorym jak mowila Salama uczy sie o czym podobnym do tego jak koscoil katolicki tlumaczy slowo "pieklo" roznica jest taka ze ta nauka to bardziej tradycja ktorej NIGDY nie poprzesz zadnym wersetetm Biblijnym bo takiego tam po prostu nie znajdziesz :wink: ja swoje wiare opieram tytlko i wylacznie na Biblii a nie na tradycji czy gleboko juz zakorzenionych zwyczajach ktore jak juz same dziewczyny mowily czesto wywodza sie z poganstwa wlansie dlatego zapytalam jak sie ma milosierdze Boze do nauki o piekle :wink:

Mama muzulmanka :)

25/06/09 00:58:13

[quote="aisha27":uhpwfolv]a mnie dziś zaskoczył jeden widok... poszłam na spacer z synkiem, mijam dość popularną cafe, na zewnątrz przy stoliku siedziały 4 młode kobiety, ubrane na czarno, z chustami na głowie, muzułmanki... i podszedł do nich bezdomny, wyciągał rękę po jakiś grosz... ale nic nie dostał kobietki tylko spojrzały na siebie, a później udawały, że go tam nie ma hmm a czy to nie była prośba o jałmużnę? żadna religia nie jest idealna, ale po co się tak obnosić z wiarą, skoro i tak się jej nie praktykuje?
mysle ze to nie jest kwestia wiary.ja tez bym nie dala jalmuzny choc jestem wierzaca.po prostu nie ufam takim ludziom...w wiekszosci to naciagacze szukajacy szybkiej gotowki a dodatkowo to byl mezczyzna moze dlatego te kobiety sie tak zachowaly

Mama muzulmanka :)

24/06/09 22:54:53

[quote="salma80"][ Dusze ludzi bogobojnych są pozostawione w spokoju i mogą oczekiwać na Dzień Sądu, obserwując co się dzieje na świecie. Dusze grzeszników poddawane są torturze grobu, która jest niejako wstępem do męk piekielnych. MEKI PIEKIELNE :?: :?: CZY TO JEDENZ Z PRZEJAWOW BOZEGO MILOSIERDZIA :?: :?: JAK SIE MA JEDNO DO DRUGIEGO :?: :?: