SIERPNIOWECZKI 2010!!!!

05/02/14 11:20:17

Ja kupiłam pierwszą część Larsona w zeszłym tygodniu z vivą za 7zł, następne książki będą kosztowały 13,99 więc nieźle, a będzie właśnie Larson i Lackberg, więc chyba sobie skompletuję :) Obkupiłam Zuzkę w endo, bo mają super przeceny: 2 spódniczki i 3 bluzki, będzie już na wiosnę. A teraz idę chociaż śmieci wyrzucić, bo pięknie słonko świeci.

SIERPNIOWECZKI 2010!!!!

05/02/14 09:27:26

Ja czytam "Ofiarę losu" Camilli Lackberg, to 4-ta część sagi kryminalnej. Lubię jej pisarstwo, bo język jest prosty, taki obyczajowy, historie poboczne z życia bohaterów są rozwijane w kolejnych częściach, a sam wątek kryminalny jest zawsze inny, świetnie napisany, że do końca nie wiesz kto był sprawcą. Wcześniej czytałam Pilcha "Wiele demonów" i jakoś nie mogłam przebrnąć przez tą książkę, za dużo rozważań religijno-filozoficznych, a za mało akcji :oops: . Co do Greya to ja nie czytałam, ale pani w bibliotece powiedziała mi, że nie rozumie tak wielkiego zainteresowania tą książką, więc się nawet na listę oczekujących nie wpisałam, a była bardzo długa. Polecam Wam Kobo Abe "Kobieta z wydm" - dość krótka książka, taka powolna, klimatyczna, niesamowicie obrazowo napisana, ma się wrażenie, jakby czuło się na sobie każde ziarenko piasku. A torbę mam taką [url=http://www.fotosik.pl:uu6folzh] [/url:uu6folzh]

SIERPNIOWECZKI 2010!!!!

04/02/14 11:51:12

Witam no i ferie mam :D dzieci w przedszkolu, bo Igi po 2 tygodniah u babć już tęsknił, a Zucha zawsze uwielbiała tam chodzić, więc ich wożę rano. Wczoraj dzień minął mi aktywnie, bo musiałam pojechać do telewizji kablowej trochę się powykłócać, zobaczymy jaki będzie efekt, bo tydzień kazali mi czekać. Potem pojechałam po torebkę, bo dostałam zwrot pieniędzy z reklamacji :) , potem kawa u babci i dzieci były do odbioru. Dziś już spokojniej, posprzątałam, poprasowałam, ugotowałam obiad i zaraz wybieram się do biblioteki, bo czeka na mnie książka, na którą zapisałam się chyba na początku jesieni :roll: My chyba nie zdecydujemy się już na 3 dziecko, chociaż też kiedyś chcieliśmy.

SIERPNIOWECZKI 2010!!!!

17/01/14 21:24:01

Jostyska miejmy nadzieję, że tym razem też tylko na słowach teściowej się skończy, ale gdyby miała naprawdę zamiar wrócić, to nie w porządku, że Wy nie dowiadujecie się o tym pierwsi. Tigerino u nas teraz weekend imprezowy. Jutro znajomi, a w niedzielę rodzina. Ciasta już upieczone, towar na kolację jutrzejszą i obiad niedzielny M zakupił, tylko gotowanie zostało. Kurcze zapomniałam nasączyć ciasta przed przełożeniem, mam nadzieję, że nie będzie suche i zwilgotnieje w lodówce i od kremu :oops: M zrobił mi we wtorek na swoje urodziny niespodziankę. Jak wróciłam z pracy o 18 okazało się, że dzieci są wywiezione do teściowej na nockę, a my spacerkiem poszliśmy sobie do naszej pizzerii włoskiej na kolację z winkiem, a potem jeszcze kawka i tiramisu...ach, jaki miły wieczór :D

SIERPNIOWECZKI 2010!!!!

14/01/14 09:26:51

Jostyska a u nas śniegu wcale nie ma, dzisiaj ciemno i deszcz leje :? M ma dzisiaj urodziny a ja przynajmniej do 18 będę w pracy siedzieć, bo mam zebranie zespołu diagnostycznego, a za tydzień rada pedagogiczna - w dzień babci, co za pomysł :evil: U nas ok, Igi chodzi już do przedszkola chętnie, odpukać wszyscy zdrowi. W weekend mamy imprezy urodzinowo-imieninowe. W sobotę dla znajomych, a w niedzielę dla rodziny :)