leżenie w ciąży

03/11/11 13:20:29

Super Kalina :) Takie wieści sprawiają, że micha się cieszy :D Ja dziś 29tydz zaczynam :) Leci czas, wierzę, że i mnie się uda dotrwać :) Wizyta w następną środę, modlę się, by wszystko było ok :)

leżenie w ciąży

27/10/11 09:09:13

Kalina, wytrzymasz!!! Tak niewiele zostało :) Ino czekać, jak będziemy podziwiać wstawione fotki dzidzi :) Trzymajcie się !!

Płeć dziecka- iść prywatnie?

24/10/11 13:40:43

Dokładnie tak jak pisze Aga. Sprzęt swoje, umiejętności lekarza swoje. A jak się dzidzia ułoży to już inna bajka. Mi już w 12tym tyg powiedziała pani doktor, że jej to wygląda na dziewczynkę :) W 20tym już tylko potwierdziła. A w ubiegłym tygodniu <27> miałam na oddziale szpitalnym robione i nie dość że mała dupką odwrócona, to jeszcze kompletnie nie mogłam się dopatrzyć co tam na tym monitorze widać :)

leżenie w ciąży

24/10/11 10:44:09

Można się chyba przyzwyczaić do tego leżenia :) Nerwy mi przeszły, nastrój się poprawił, obłożyłam się książkami, laptopkiem, wstaję w sumie tyle co do WC, czy kuchni :) Warto, bo brzuch się nie stawia, praktycznie w ogóle nie czuję skurczów :) Oby nie zapeszyć :) Po środowej wizycie miałam jeszcze w czwartek USG, rzeczywiście główka bardzo nisko, szyjka krótka, ale powiedział mi lekarz, że nie jest to stan, którego nie dałoby się "zatrzymać", czy jakoś tak :) Więc odliczam już pomalutku, optymistycznie próbuję patrzeć na to wszystko, nie ja pierwsza i nie ostatnia przecież ;-) DAMY RADĘ :)

leżenie w ciąży

19/10/11 15:42:59

Buuuuuuuuu ;( No niestety, żadnej poprawy, a wręcz gorzej ;/ Szyjka się skróciła jeszcze, macica napięta, brzuchol twardy, główka nisko. Jestem załamana ... Więcej leżenia, fenoterol zwiększony do 4x dziennie. Następna wizyta za 3 tyg... Chyba dostanę pypcia do tego czasu. Echhhhh...