problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

24/01/07 23:05:58

Maga77- ja się trochę upiłam dziś szampanem- polecam!!!!!!!!!!!! Mąz mi polewał.......

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

24/01/07 21:30:03

[quote="dzastiw":vyeawssj] Ponoć to co ma do Ciebie przyjść i tak przyjedzie, nie mamy wpływu na pewne rzeczy, pozostaje ufać że bedzie dobrze... Ja wierzę:)
dzastiw, słowa które cytujesz są mi bliskie- jakby tak sięgnąć chociażby do moich wczorajszych postów Magi1, zajmij się mężem bo Cię posądzi o nałóg- tak jak mój mnie posądził.......a jutro napisz jak było..... owocnych starań!!!!! Witam kolejne nowe Staraczki

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

24/01/07 18:44:21

Cześć dziewczyny, melduję sie po pracy. na szczęście jakoś udało mi się dojechać w tym śniegu ale tempo było okrutne 40km/h... Znów nadrabiam zaległości..... Witam Gosia Neuss!!!!! Anka, głebokie myśli, piękne. Ja również mam wyrzuty z powodu tego, że nie umiem w pełni cieszyć sie z narodzin dzieciątek w rodzinie. Ale się staram, bo to dzieciątko nie jest niczemu winne. Na pewno nam się uda, na pewno- ajak tak wszystkie będzimy mocno w to wierzyć, to tym bardziej!!!!!!!!!!!!!! Lilo- pierwszy najlepszy psychoterapeuto w kraju!!!!!!!!!!!! Głowa do góry, uśmiech na twarz!!!!!!!

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

24/01/07 10:06:19

Magi, trzymam kciuki za Twojego malucha niech jak nasjszybciej wraca do zdrowia. Obserwacje prowadzę, ale jak na razie brak konkretnych przesłanek dot. owu- jeszcze u mnie chyba za wcześnie. U mnie też śniegu nie widać. Szkoda- mogłoby trosszkę popadać! A tak w ogóle to DZIEŃ DOBRY!!!!! narkomanka - gosia jak widac kiepsko walczy z nałogiem, bo już się nie mogła powsztrzymać co by nie zajrzeć na forum ... :lol: Maad- kochanie, jak żyjesz??????? wyspana????? Ja tak nawet nie najgorzej :D

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

23/01/07 22:17:40

[quote="ania25"][quote="gosia26"]MAGI1, rano miekka popołudniu twrda...i jak tu cos określić?????? Anka!!! To Ty dwa razy dziennie badasz szyjkę :?: :?: :?: Dobra jesteś!!! Ja zbadałam przed chwilą- jakby inna niż wczoraj ale nie potrafię nawet opisać.