chorowity przedszkolak

12/03/13 21:31:01

u nas z synkiem lepiej. Nawet w styczniu i lutym prawie cały czas chodzil do przedszkola. Teraz go jakaś infekcja dopadła ale na szczęście u niego wszystko się kumuluje w nosie i gardle. U córki gorzej bo coś ją trzyma cały czas i to prawie zawsze kończy się zapaleniem oskrzeli. Na szczęście pomagają jej inhalacje więc nie musimy się uciekać do antybiotyku i już od 2 miesięcy go nie podajemy. Sukces !! My zdecydowaliśmy się za namową pediatry na te doustne szczepionki. Synek dostaje Broncho Vaxom a córcia Rybomunyl. Mam nadzieję że okażą się skuteczne.

Kremy do twarzy bez parafiny.

05/02/13 20:24:42

no ale w których kremach nie ma parafiny? Bo co czytam składy kremów to każdy ma parafinę.

Kremy do twarzy bez parafiny.

04/02/13 22:37:17

Podobno parafina w kremach do twarzy wyszła z mody. Że niby za bardzo obciąża skórę czy coś takiego. Osobiście specjalnie jakoś w jej złe działanie nie wierzę - moja babcia całe życie stosowała nivea tłusty i miała do starości piękną cerę i wyglądała na dziesięć lat młodszą niż była. Ale tak czy inaczej chciałabym spróbować takiego kremu bez parafiny - może będzie łagodniejszy bo ostatnio po wszystkim czego użyję (nawet po kremach dla cery wrażliwej) szczypie mnie buzia. Problem polega na tym że nie mogę żadnego kremu takiego w sklepach namierzyć. Czy możecie coś podpowiedzieć? No i jeśli stosujecie to może jakieś opinie napiszecie ze swojej strony? Czy faktycznie są delikatniejsze od tych parafinowych?

Trzeci migdał

01/12/12 14:02:22

[quote="Niaminia":12e4btsz]Finka , przecież musi być powód żeby usuwać migdał / migdały wiec raczej nikt nie każe usuwać jeśli nie będzie szkodził , poza tym koło 7r.ż sam powinien zaniknąć .
Wiem ale mam wrażenie że ta nasza lekarka (chociaż bardzo ja lubię) to jest do usuwania pierwsza, dlatego stwierdzam że tak prędko teraz się nie podejmę usuwania kolejnego w razie gdyby uznała że są do przycięcia. Kamyk, na siennej byliśmy (trafiliśmy tam z polecenia właśnie naszej laryngolog) i stamtąd później do dziekanowa na usunięcie. Ale może faktycznie jednak na sienną pojadę. Tak nie są tacy wyrywni do usuwania.

Trzeci migdał

01/12/12 09:06:23

[quote="kamyk":2k1kruol]Jednym slowem Finka ,czeka Cię wizyta u laryngologa. Skąd jesteś? Mam na mysli miasto
Z Warszawy. Chodziliśmy wcześniej do dr. Roszkowskiej - córki znanego Dr. Grzegrzółki. I pewnie teraz też kontrolnie się przejdziemy - może spróbujemy tych kropli homeopatycznych, bo wcześniej ich nie testowaliśmy. Zobaczymy co ona powie, ale na pewno dopóki nie będzie znów miał bezdechów to go operacji nie poddam!