Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

26/05/08 14:26:52

Witam mamusie!!! melduje sie bo dzionek szczególny i ślę całuski z tejże okazji. To jest Zuzinkowa laurka ja zasuwam jak dzika żeby zdążyć z pracą mgr, czas mi się drastycznie zawężył teraz to mało że nie mam kiedy z wami pokilkać to jeszcze czytać nie mam kiedy :( czekam już z utęsknieniem na koniec tej orki. dodatkowo udało mi się wreszcie sfinalizować projekt mojej stronki i już ruszyła także zapraszam do klikania iii.fotostylizacja.pl i trzymajcie kciuki bo to pierwszy krok do realizacji moich marzeń. całuję was wszystkie i pozdrawiam!!!

Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

29/03/08 13:08:15

jeny dziewczyny tak was podczytuję, nie spodziewałam się że z chrztem można mieć takie problemy, chyba powariowali :twisted: kasiu kapelutek moim skromnym zdaniem jest cudny!!! Zuzia wygląda w nim uroczo, ja to bym jeszcze do niego kubraczek jakiś, albo sweterek zrobiła i komplecik cud, miód malina! twój małżek chyba nie wie ile takie rzeczy kosztują, toż to ręczna robota i niektórzy słono by za nią zapłacili. całuski dla wszystkich krakusiątek :P

Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

20/03/08 17:08:07

Dziewczyny my już dzisiaj z życzeniami bo nie wiem jak to będzie jutro, pojutrze z czasem, pewnie wpadnę ale przelotem.

Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

20/03/08 15:08:08

kasiu cieszymy się razem z tobą super wieści, uściskaj Zuzankę!!!! vall no ładnie Maksiu ci rośnie, duży chłopak!!! madziorek lubię takie dobre wieści, super że wszystko w porządku! niecha trzymam kciuki za zdróweczko córuni!!! odganiam choróbsko a kysz!!!

Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

19/03/08 10:25:55

[quote="sweet":3p8e772o][quote="lilu888":3p8e772o] p.s. w dzien dobry jest o kolkach - jak zawsze w tym programie nic konkretnego :roll:

kurde mówią ze to sprawdzone sposoby, dobre sobie czasem tak, czasem nie, na niektóre dzieciaki nic nie działa.