Handmade ;D

27/08/14 21:31:09

Zaczęłam robić na szydełku. Mam już za sobą czapkę dla męża i maluchów oraz szalik. Zamierzam się zabrać za rękawiczki, ale to wygląda na trochę trudniejsze zadanie :) Co ciekawe - taka praca działa na mnie odstresowująco.

komputery, gry...

27/08/14 21:26:03

Cześć. Dawno mnie tu nie było. Tak sobie przeglądam forum i zauważyłam ten post. Ostatnio nie mam czasu na komputer i gry na nim, ale ściągam sobie na komórkę :) Jak moje maluchy śpią, albo gdzieś czekamy, to gram - lub gramy razem - w taką fajną starą jak świat grę Wisielec. Nie wiem, czy mogę podać linka http://www.windowsphone.com/pl-pl/store ... d8222647df Moim dzieciom podoba się, jak buduje się szubienica, a ja choć trochę przypominam sobie to i owo - za rok szkoła, wiele muszę sobie przypomnieć :lol: A w Rybkę gra ze mną moja córa http://www.windowsphone.com/pl-pl/store ... f76aefc922 Jak ktoś zna coś podobnego, niech poleci, proszę. Na komórkę, na chwilę rozrywki :wink:

Pruszcz Gdański - Mamusie i Brzuchatki

28/01/13 23:03:01

cudna79 więc nieciekawie. My staramy się jakoś pozbierać - zdarzają się wzloty i upadki, jednak na szczęście oboje potrafimy w odpowiednim momencie powiedzieć STOP. Maluchy rosną zdrowo i mam nadzieję oboje oddać w tym roku do przedszkola. Jedna p.Dyrektor stwierdziła, iż Michał jest wiekowo za mały, a Amelka może zostać przyjęta - ale ona odradza rozłączanie tak związanego ze sobą rodzeństwa. Więc nie wiem, co robić. Z jednej strony na Amkę już czas, a z drugiej nie chcą mi ich razem przyjąć. A fakt, że nawet rozdzieleni na jedną dobę byli dziwni, bo Amka dostała gorączki i odmawiali jedzenia... Poza tym szukam zleceń/pracy, czas zacząć zaległości nadrabiać :roll: Oj, jak Ci zazdroszczę z tą nauką - ja chyba już nie znajdę czasu, aby jakiś inny kierunek studiów jeszcze wypróbować... no chyba, że na emeryturze :P:

Pruszcz Gdański - Mamusie i Brzuchatki

28/01/13 19:25:26

cudna79 a co u Ciebie? Pewnie już jakoś rozwiązałaś swoje problemy rodzinne? Nie gniewaj się, że pytam. Mam nadzieję, że Twoje chłopaki zdrowe, bo ostatnie wieści od Ciebie nie były najlepsze. Szkoda, że już nikt nie pisze na forum - dobrze było choć na chwilę oderwać się od rodziny i poczytać,że ktoś też ma podobne problemy i pytania, że nie tylko ja :wink: Pozdrawiam

Pruszcz Gdański - Mamusie i Brzuchatki

26/01/13 23:52:04

Moje drogie Panie. Witam po długiej nieobecności i od razu z pytaniem: czy jeszcze któraś z Was tu zagląda? Wszystko ucichło, nikt nie pisze... Pozdrawiam serdecznie