Dobry Ginekolog Poznań?

20/02/09 21:39:34

dr kutkowski Okropny to nie lekarz tylko konował !!!! :twisted: Źle mnie zdiagnozował stwierdził że poronienie samoistne co później okazało się ciążą pozamaciczną :( Nawet kartoteki nie zalożył tylko skasowal 100 zł. Poszłam do niego z polecenia szwagierki! Teraz Ona juz też do niego nie pójdzie STANOWCZO ODRADZAM KUTKOWSKIEGO Teraz już mam wspaniałą panią doktor Beatę Kubiaczyk-Paluch pRzyjmuje na ul. Słowańskiej Naprawdę wspaniały lekarz gorąco polecam :D

Gdzie lepiej rodzić w Poznaniu?

20/02/09 21:27:44

Wtajcie :) Co prawda jeszcze nie rodziłam, ale mam porównanie 2 szpitali Lutyckiej i Polnej. Na lutyckiej rodziła moja szwagierka moim zdaniem okropieństwo jeżeli chodzi o personel i czystość MASAKRA !!!! Na polnej Czysto i personel ok tylko kobityki w izbie niezbyt miłe :( Polecam POLNĄ naprawdę warto :)

Mam mieszkać w Poznaniu..... pomocy

30/10/08 19:15:15

ja 24 lata mieszkałam na Wildzie Nie wspominam tamtych lat źle ale..... nie polecam tej dzielnicy, nie ma tam terenów zielonych jedyny park to jest na Dolnej wildzie place zabaw nie przeżyją więcej niż 1 miesiąc są poprostu niszczone również tyczy sie to dzielnic : Jeżyc i Łazaż! W tej chwili mieszkam na Winogradach i nie zamierzam się z tąd wyprowadzać ! Polecam: Winogrady i Piątkowo :)

Dobry Ginekolog Poznań?

06/10/08 22:07:43

Witam :) Czy ktoś może mi polecić jakąś panią doktor z Poznania. Byłam u dr. A Jędrzekczak ale stwierdziliśmy z mężem że trzeba skonsultować się z jeszcze jednym lekarzem. Dodam że staramy się o dzidzię od stycznia br. pani doktor u krórej byłam nie skierowała mnie na żadne badania kazała czekać do stycznia. Jednak nie chcemy czekać do stycznia Może inny lekarz nam coś doradzi. Bardzo proszę o pomoc!!! Pozdrawiam Monika :)

Dobry Ginekolog Poznań?

18/09/08 23:21:17

agi_w Moja szwagierka jest w 6 miesiącu ciązy ona chodzi do doktora Kutkowskiego. Przymuje na ul. Naramowickiej prywatnie i pracuje na Lutyckiej. mówiła że nawet jest sympatyczny. Pozdrawiam