Wczesne wykrycie ciąży cz.II

16/09/08 11:52:11

Dzień dobry :) Śliczne te Wasze pociechy :) Naprawde bardzo Wam zazdroszcze, ale tak pozytywnie :) Co u mnie: z poranka łazienkowego - test sikany czułość 25 mlU/ml w 27 dc (jeśli dobrze zaznaczyłam na wykresie to 13 fl) UJEMNY. Co prawda cykle mam od 29 do 35 dni i chciałabym mieć jakąś iskierkę nadziei... Ehhh, niepotrzebnie ta ginekolog powiedziała mi o tej grubości endo :( sama niepotrzebnie się nakręcam:) Miłego dnia życze :)

Wczesne wykrycie ciąży cz.II

15/09/08 10:15:03

Dzien doberek :) Wiecie? Ja w ogóle nie czuje się ciążowo. Dziś jest mój 26 dc, podbrzusze przestało mnie boleć, cycuchy w ogóle nie bolą dlatego średnio wierze w moje zafasolkowanie ;) Ale jak chcecie trzymać kciuki to bardzo proszę, dam na pewno znać :)

Wczesne wykrycie ciąży cz.II

12/09/08 19:25:34

Hmmm, pamietam jak dziewczyny starały sie o maleństwa, to stron na tym forum nie można było nadgonić jak tylko któraś przez jeden dzień nie odwiedziła ;) Teraz wszystkie z maluszkami to i wolno wątek się kręci, pieknie :) Zostałam sama na polu walki. Moniczek - ciesze się, że ktoś o mnie tam mysli :) Co do endo, staram sie nie stresowac ale staram sie tez nie nakrecać a z tym juz gorzej :( Buziale

STARAJĄCE SIĘ I JE WSPIERAJĄCE

12/09/08 12:43:45

Kasjo, wiesz jak my umiemy sie nakrecać ;) Bardziej jednak mnie martwi, ze jesli to nie ciąża to czemu śluzówka taka duża? Dziewczyny czesto rozpisywały się o grubości 6,5 mm, natomiast nie znalazłam albo nie umiałam znależć aby ktoraś pisała o śluzówce w ciąży. No nic, te 9 dni szybko minie :)

STARAJĄCE SIĘ I JE WSPIERAJĄCE

12/09/08 11:53:03

Hej dziewczyny :) Zapisałam sie na to forum dosyć dawno ale...miałam przerwe 1,5 roku i mam nadzieje, że poznam od nowa nowe koleżanki :) A przy okazji mam do Was pytanie: Wczoraj byłam u gina, 22dc, pougniatała mi brzuch i przyznam, ze bolało, Wobec tego polożyła mnie na łóżku do USG dopochwowo, aby zorientować się, czy nic złego się nie dzieje. Nadmienie tylko, że szyjka bardzo czysta. No i skomentowała, że grubość mojej śluzówki jak na 22 dc jest bardzo duża bo 19mm. Powiedziała, że być może to ciąża ale musze czekać bo wiadomo nic pewnego. Moje pytanie: czy jeśli to nie ciąża, to o czym może innym świadczyc takie endometrium? Nie zabezpieczamy sie, także rewelacja by była jeśli to ciąża, ale w zeszłym cyklu wieksze widziałam szanse na zajście w nią niż w tym cyklu. Na forum dziewczyny rozpisuje sie tylko o zbyt małym endometrium. Znacie sie na tym? Z innych objawów to boli i ciągnie podbrzusze i jestem słaba ale nie śpiąca, nic mi sie nie chce. A może to lenistwo? ;)