Zasady mierzenia podstawowej temperatury (PTC)

30/04/10 08:59:32

aga_tka to super, że na udg wszystko wyszło dobrze :) trzymam kciuki...

Zasady mierzenia podstawowej temperatury (PTC)

29/04/10 12:40:10

A najgorsze jest to, że miała już typowe objawy ciążowe jak zgaga czy dziwny smak. Ale to pewnie wszystko podświadomość. Widzę Wam udało się w 27 cyklu my zaczynamy 21 może dostanę na dzień matki i swoje urodziny (1.06) śliczny prezencik :) A Ty jak się czujesz?

Zasady mierzenia podstawowej temperatury (PTC)

29/04/10 10:34:38

Do mnie wczoraj niestety zawitała @ :( Więc 11 maja kontrolna wizyta po Hsg i zobaczymy co dalej...

Zasady mierzenia podstawowej temperatury (PTC)

28/04/10 14:02:23

Galaxxia przyjęli mnie na oddział rano. Gin zrobił dokładne usg i podpisałam zgodę na badanie. Pielęgniarka założyła mi wenflon. I czekałam aż zwolni się rentgen. Jakoś po 11 przyszli po mnie, kazali się wysikać i położyć na łóżku. Dostałam dożylnie silny lek przeciwbólowy (Dolargan) po kilku sekundach czułam się jak naćpana. Zawieźli mnie na rentgen, przyszedł mój gin i zaczeło się. Położyli mnie na metalowym stole nogi oparłam na oparciach krzeseł i zaczął coś mi tam zakładać, przez tego głupiego jasia nie za bardzo wszystko pamiętam. Po jakiś 5 minutach wszystko było założone więc zaczął wpuszczać kontrast a pani robiła zdjęcia. wtedy bolało jak cholera ale to tylko kilka minut i koniec. Całość trwała może 10min. Potem, przez 2 godziny musiałam leżeć i nie wolno mi było ani jeść ani pić. A i musiałam być na czczo. Jakoś koło 15 wyszłam na własne życzenie ze szpitala troche byłam słaba i brzuch lekko bolał ale tak to ok. Krwawienie trwało jakieś 5 dni. Coś jeszcze chcesz wiedzieć ?

Zasady mierzenia podstawowej temperatury (PTC)

28/04/10 13:08:40

aga_tka kurcze nie wiedziałam, że u Ciebie jest fasolinka...ale się cieszę :D Ja właśnie na początku kwietnia miałam drożność i wyszło wszystko ok teraz czekam na efekty bo lada dzień ma przyjść @ a mój M. twierdzi uparcie, że jestem w ciąży :)